Vida

Flaş gelişme! Vida kararını değiştirdi!

Flaş gelişme! Vida kararını değiştirdi! İngiltere'de transferin son saatlerine girilirken Beşiktaş'ın başarılı stoperi Vida kararını değiştirdi..

İngiliz devinden Vida'ya sürpriz teklif

İngiliz devinden Vida'ya sürpriz teklif Fikret Orman, Vida için İngiltere seferine çıkacak, teklif veren kulüplerle masaya oturacak.

Beşiktaş Vida için son kararını verdi

Beşiktaş Vida için son kararını verdi Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Başkan Fikret Orman ile yaptığı görüşmeden Hırvat oyuncu Domagoj Vida'nın gidişine onay çıktı.

West Ham'dan Vida'ya servet

West Ham'dan Vida'ya servet Premier Lig ekibi, Dünya Kupası'nda final oynayan Hırvat futbolcu için Beşiktaş'a 22 milyon euro teklif etti.

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri 2018 Dünya Kupası Fransa'nın zaferiyle sona erdi. Kupada performanslarıyla ön plana çıkıp takımlarını başarıya taşıyanlar gibi hayal kırıklığı yaratan yıldızlar da vardı.

Vida için Fikret Orman devreye girdi

Vida için Fikret Orman devreye girdi Premier Lig kulüplerinin radarına giren tecrübeli futbolcu adına başkan kıran kırana pazarlık yapacak.

Vida'ya Liverpool'dan çılgın teklif

Vida'ya Liverpool'dan çılgın teklif Liverpool, Vida için yaptığı 15 milyon euroluk teklifi 20'ye yükseltti. Finali izlemek için Moskova'ya giden Başkan Orman görüşmeleri bizzat yürütüyor. Hırvat stoperin Beşiktaş'a dönmesi artık zor.