Vida

Monaco'dan Vida'ya sürpriz teklif

Monaco'dan Vida'ya sürpriz teklif Premier Lig'e transferi gerçekleşmeyen Domagoj Vida için Monaco'nun yeniden devreye girdiği ve 15 milyon euroyu gözden çıkardığı öğrenildi.

Vida'ya La Liga'dan teklif geldi

Vida'ya La Liga'dan teklif geldi İngiltere'de transfer döneminin kapanmasının ardından Premier Lig'de oynama şansı kalmayan Vida'ya La Liga'dan teklif geldi. Sevilla, siyah-beyazlılara 12 milyon euro önerdi.

Flaş gelişme! Vida kararını değiştirdi!

Flaş gelişme! Vida kararını değiştirdi! İngiltere'de transferin son saatlerine girilirken Beşiktaş'ın başarılı stoperi Vida kararını değiştirdi..

İngiliz devinden Vida'ya sürpriz teklif

İngiliz devinden Vida'ya sürpriz teklif Fikret Orman, Vida için İngiltere seferine çıkacak, teklif veren kulüplerle masaya oturacak.

Beşiktaş Vida için son kararını verdi

Beşiktaş Vida için son kararını verdi Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Başkan Fikret Orman ile yaptığı görüşmeden Hırvat oyuncu Domagoj Vida'nın gidişine onay çıktı.

West Ham'dan Vida'ya servet

West Ham'dan Vida'ya servet Premier Lig ekibi, Dünya Kupası'nda final oynayan Hırvat futbolcu için Beşiktaş'a 22 milyon euro teklif etti.

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri 2018 Dünya Kupası Fransa'nın zaferiyle sona erdi. Kupada performanslarıyla ön plana çıkıp takımlarını başarıya taşıyanlar gibi hayal kırıklığı yaratan yıldızlar da vardı.