Vida

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri 2018 Dünya Kupası Fransa'nın zaferiyle sona erdi. Kupada performanslarıyla ön plana çıkıp takımlarını başarıya taşıyanlar gibi hayal kırıklığı yaratan yıldızlar da vardı.

Vida için Fikret Orman devreye girdi

Vida için Fikret Orman devreye girdi Premier Lig kulüplerinin radarına giren tecrübeli futbolcu adına başkan kıran kırana pazarlık yapacak.

Vida'ya Liverpool'dan çılgın teklif

Vida'ya Liverpool'dan çılgın teklif Liverpool, Vida için yaptığı 15 milyon euroluk teklifi 20'ye yükseltti. Finali izlemek için Moskova'ya giden Başkan Orman görüşmeleri bizzat yürütüyor. Hırvat stoperin Beşiktaş'a dönmesi artık zor.

Beşiktaş'ta Vida’nın parası futbolculara

Beşiktaş'ta Vida’nın parası futbolculara Beşiktaş Yönetimi, Hırvat stoper Vida’nın satılması durumunda, gelecek olan parayı öncelikle futbolcu ödemelerinde kullanacak.

Güntekin Onay'dan flaş Vida açıklaması

Güntekin Onay'dan flaş Vida açıklaması Ünlü sunucu Güntekin Onay, Beşiktaş'ın transfer gündemini yorumladı. Onay, ''Eğer Vida'yı Beşiktaş 30-35 milyon Euro civarında bir fiyata satabilirse kadrosundaki önemli eksikleri kapatabilir'' ifadelerini kullandı.

FIFA Vida hakkında soruşturma başlattı

FIFA Vida hakkında soruşturma başlattı FIFA, Hırvatistan'ın savunma oyuncusu Domagoj Vida hakkında "Ukrayna'yı öven söylemler" kullandığı gerekçesiyle soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Fikret Orman'dan Cenk Tosun itirafı

Fikret Orman'dan Cenk Tosun itirafı Yeni sezon çalışmalarını Slovakya'da sürdüren Beşiktaş'ta Fikret Orman, önceki gün basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği sohbet toplantısının ardından teknik direktör Şenol Güneş'le bir araya geldi. Orman, başarılı çalıştırıcıyla Negredo'dan Babel'e Cenk Tosun'dan Vida'ya kadar birçok konuda görüştü.

TREND HABERLER
TREND HABERLER