Valbuena

Mathieu Valbuena'ya yönetimden ceza

Mathieu Valbuena'ya yönetimden ceza Yönetim, 34 yaşındaki futbolcuyla çıkarken gösterdiği sinirli tavırları nedeniyle görüşecek. Tecrübeli orta sahaya para cezası da kesilebilir.

Fenerbahçe'de kilit adam Andre Ayew

Fenerbahçe'de kilit adam Andre Ayew Fenerbahçe'nin teknik patronu Phillip Cocu, Benfica deplasmanında sahaya süreceği 11’i belirlerken Cocu, Ganalı yıldız Andre Ayew'e çok güveniyor.

Fenerbahçe'de Valbuena yolcu

Fenerbahçe'de Valbuena yolcu Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın kadroda düşünmediği Valbunea'ya bir şokta yeni teknik adam Cocu'dan geldi...

Fenerbahçe’de 30 yaş üzeri futbolcular gözden çıkarıldı

Fenerbahçe’de 30 yaş üzeri futbolcular gözden çıkarıldı Yeni bir anlayış benimseyen Fenerbahçe, kademeli olarak gençleşme dönemini başlatıyor. Fernandao’da olduğu gibi Valbuena ve Skrtel gibi isimlerle dahi yollar ayrılabilir.

St.Etienne'de hedef Valbuena

St.Etienne'de hedef Valbuena L'Equipe, St.Etienne'in Valbuena'yı transfer etmek istediğini yazdı. Fransız futbolcunun da ülkesine dönmek istediği belirtildi.

Fenerbahçe'de yedek güç yeterli olmadı

Fenerbahçe'de yedek güç yeterli olmadı Süper Lig’de bu sezon yedek kulübesinden en fazla katkıyı alan takım Fenerbahçe oldu. Aykut Kocaman’ın sonradan sahaya sürdüğü isimler 12 gol atıp birçok maçta galibiyeti getirse de bu, şampiyonluk için yeterli olmadı.

Gomis Valbuena'ya Fatih Terim'in mesajını iletti

Gomis Valbuena'ya Fatih Terim'in mesajını iletti Gomis ile Valbuena, Avrupa Ligi finalini İstanbul’da yan yana izlediler. Gomis burada baklayı ağzından çıkardı! Gomis, "Terim seni beğeniyor. Eğer Fenerbahçe'den kendin ayrılırsan seni takımda istiyor" dedi.