Valbuena

Fenerbahçe'de Valbuena yolcu

Fenerbahçe'de Valbuena yolcu Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın kadroda düşünmediği Valbunea'ya bir şokta yeni teknik adam Cocu'dan geldi...

Fenerbahçe’de 30 yaş üzeri futbolcular gözden çıkarıldı

Fenerbahçe’de 30 yaş üzeri futbolcular gözden çıkarıldı Yeni bir anlayış benimseyen Fenerbahçe, kademeli olarak gençleşme dönemini başlatıyor. Fernandao’da olduğu gibi Valbuena ve Skrtel gibi isimlerle dahi yollar ayrılabilir.

St.Etienne'de hedef Valbuena

St.Etienne'de hedef Valbuena L'Equipe, St.Etienne'in Valbuena'yı transfer etmek istediğini yazdı. Fransız futbolcunun da ülkesine dönmek istediği belirtildi.

Fenerbahçe'de yedek güç yeterli olmadı

Fenerbahçe'de yedek güç yeterli olmadı Süper Lig’de bu sezon yedek kulübesinden en fazla katkıyı alan takım Fenerbahçe oldu. Aykut Kocaman’ın sonradan sahaya sürdüğü isimler 12 gol atıp birçok maçta galibiyeti getirse de bu, şampiyonluk için yeterli olmadı.

Gomis Valbuena'ya Fatih Terim'in mesajını iletti

Gomis Valbuena'ya Fatih Terim'in mesajını iletti Gomis ile Valbuena, Avrupa Ligi finalini İstanbul’da yan yana izlediler. Gomis burada baklayı ağzından çıkardı! Gomis, "Terim seni beğeniyor. Eğer Fenerbahçe'den kendin ayrılırsan seni takımda istiyor" dedi.

Gomis'e Fenerbahçe'den kutlama mesajı atan futbolcu kim?

Gomis'e Fenerbahçe'den kutlama mesajı atan futbolcu kim? Attığı 29 golle kazanılan şampiyonlukta en büyük pay sahibi olan Bafetimbi Gomis, sezon değerlendirmesinde bulundu. Golcü futbolcu Valbuena'nın kendisini tebrik ettiğini de söyledi.

Kocaman'ın gözden çıkardığı Mathieu Valbuena konuştu

Kocaman'ın gözden çıkardığı Mathieu Valbuena konuştu Aykut Kocaman, “Liderim olacak” dediği oyuncusunu gözden çıkardı ve kulübeye mahkum etti. Peki Mathieu Valbuena bu konuda ne düşünüyor.