Valbuena

Gomis'e Fenerbahçe'den kutlama mesajı atan futbolcu kim?

Gomis'e Fenerbahçe'den kutlama mesajı atan futbolcu kim? Attığı 29 golle kazanılan şampiyonlukta en büyük pay sahibi olan Bafetimbi Gomis, sezon değerlendirmesinde bulundu. Golcü futbolcu Valbuena'nın kendisini tebrik ettiğini de söyledi.

Kocaman'ın gözden çıkardığı Mathieu Valbuena konuştu

Kocaman'ın gözden çıkardığı Mathieu Valbuena konuştu Aykut Kocaman, “Liderim olacak” dediği oyuncusunu gözden çıkardı ve kulübeye mahkum etti. Peki Mathieu Valbuena bu konuda ne düşünüyor.

Rıdvan Dilmen'den olay Valbuena yorumu

Rıdvan Dilmen'den olay Valbuena yorumu Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Bursaspor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmayı değerlendirdi.

Valbuena’ya teklif yağıyor

Valbuena’ya teklif yağıyor Fenerbahçe’de bir türlü ilk 11 istikrarını yakalayamayan yıldız futbolcu Valbuena'ya ülkesi Fransa’nın yanı sıra Almanya, İtalya ve İspanya’dan teklif geldiği öğrenildi

Valbuena Aykut Kocaman'a sitem etti

Valbuena Aykut Kocaman'a sitem etti Fenerbahçe'de sezonun ikinci yarısından itibaren teknik direktör Aykut Kocaman tarafından ilk 11 yüzü göremeyen Valbuena, Fransız basınına içini döktü.

Rıdvan Dilmen tartışmalı pozisyonu açıkladı

Rıdvan Dilmen tartışmalı pozisyonu açıkladı Usta yorumcu Rıdvan Dilmen,Fenerbahçe'nin evinde Osmanlıspor'u 2-0 mağlup ettiği mücadeleyi değerlendirdi. Sarı lacivertlilerin tartışma yaratan ilk golü için çarpıcı bir açıklama yaptı.

Yönetim izin verdi! Fenerbahçe'de ayrılık var!

Yönetim izin verdi! Fenerbahçe'de ayrılık var! F.Bahçe’de istediği ortamı bir türlü bulamayan Valbuena altyapısında yetiştiği Bordeaux’nun yaptığı teklife çok sıcak bakıyor.