Valbuena

Rıdvan Dilmen'den olay Valbuena yorumu

Rıdvan Dilmen'den olay Valbuena yorumu Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Bursaspor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmayı değerlendirdi.

Valbuena’ya teklif yağıyor

Valbuena’ya teklif yağıyor Fenerbahçe’de bir türlü ilk 11 istikrarını yakalayamayan yıldız futbolcu Valbuena'ya ülkesi Fransa’nın yanı sıra Almanya, İtalya ve İspanya’dan teklif geldiği öğrenildi

Valbuena Aykut Kocaman'a sitem etti

Valbuena Aykut Kocaman'a sitem etti Fenerbahçe'de sezonun ikinci yarısından itibaren teknik direktör Aykut Kocaman tarafından ilk 11 yüzü göremeyen Valbuena, Fransız basınına içini döktü.

Rıdvan Dilmen tartışmalı pozisyonu açıkladı

Rıdvan Dilmen tartışmalı pozisyonu açıkladı Usta yorumcu Rıdvan Dilmen,Fenerbahçe'nin evinde Osmanlıspor'u 2-0 mağlup ettiği mücadeleyi değerlendirdi. Sarı lacivertlilerin tartışma yaratan ilk golü için çarpıcı bir açıklama yaptı.

Yönetim izin verdi! Fenerbahçe'de ayrılık var!

Yönetim izin verdi! Fenerbahçe'de ayrılık var! F.Bahçe’de istediği ortamı bir türlü bulamayan Valbuena altyapısında yetiştiği Bordeaux’nun yaptığı teklife çok sıcak bakıyor.

Fenerbahçe'nin sevinç karesinde dikkat çeken görüntü

Fenerbahçe'nin sevinç karesinde dikkat çeken görüntü Fenerbahçe'de bir türlü ilk 11'in as futbolcusu olamayan Valbuena, Kayserispor deplasmanından alınan 5-0'lık galibiyete rağmen, atılan gollere sevinmeyerek tepkisini ortaya koydu.

Fenerbahçe'de deprem! Valbuena'dan ayrılık mesajı

Fenerbahçe'de deprem! Valbuena'dan ayrılık mesajı Fenerbahçeli yıldız Mathieu Valbeuna'nın menajeriyle bir görüşme yaptığı ve ona "Bana sürekli forma giyebileceğim bir takım bul" diye talimat verdiği öğrenildi.