Valbuena

Rıdvan Dilmen'den Valbuena'ya övgü

Rıdvan Dilmen'den Valbuena'ya övgü Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin 4-1 üstünlüğüyle sona eren Alanyaspor mücadelesini yorumladı.

Fenerbahçe'nin transfer gerçeği ortaya çıktı

Fenerbahçe'nin transfer gerçeği ortaya çıktı Fenerbahçe'de yönetim, Aykut Kocaman’ın listesindeki isimler için büyük çaba harcadı. Finansal Fair Play sebebiyle zorluk yaşanmasına rağmen hocanın ilk tercihlerini kadroya katmak için uğraşıldı ancak Fransız oyuncu haricinde hep alternatif isimler alındı.

Fenerbahçe'den Valbuena'ya tepki

Fenerbahçe'den Valbuena'ya tepki Fenerbahçe'de yeni gündem Valbuena'nın hal ve hareketleri. Yeni transfer Valbuena'nın tavırları, sarı-lacivertli takımda huzursuzluğa yol açtı.

Mehmet Demirkol: Ben olsam Valbuena'yı oynatmazdım!

Mehmet Demirkol: Ben olsam Valbuena'yı oynatmazdım! Mehmet Demirkol, Valbuena'nın sürekli top kaybettiğini ve takıma büyük zarar verdiğini söyledi.

Fenerbahçe'de taraftarın ıslıklamadığı tek isim o

Fenerbahçe'de taraftarın ıslıklamadığı tek isim o Fenerbahçeli taraftarlar, Vardar maçında Fransız futbolcu Valbuena dışında tüm futbolcuları ıslıkladı.

Fenerbahçe’de Salih Uçan gözden düştü

Fenerbahçe’de Salih Uçan gözden düştü Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, hayal kırıklığı yaratan Salih Uçan’ı Trabzonspor maçı kadrosuna almadı.

Valbuena'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan için özel paylaşım

Valbuena'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan için özel paylaşım Kanarya'nın süper transferi Mathieu Valbuena gösterdiği performans kadar kısa sürede takımı sahiplenmesiyle gönüllerde taht kurdu.