Tff

Transfer bekleyen Abdullah Avcı'nın işi zor! Transfere para kalmadı

Transfer bekleyen Abdullah Avcı'nın işi zor! Transfere para kalmadı Devre arası transfer döneminde kadrosunu yeni futbolcularla güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ın, 2 milyon liralık bütçesi kaldığı ortaya çıktı.

Göztepe o uygulama için TFF'nin kararını bekliyor

Göztepe o uygulama için TFF'nin kararını bekliyor Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) kale arkasında ayakta seyirci uygulaması için henüz yönetmelik çıkarmaması nedeniyle yeni statlarında kale arkası tribününe geçici koltukların yerleştirileceğini bildirdi.

Beşiktaş'tan TFF'ye flaş VAR hamlesi!

Beşiktaş'tan TFF'ye flaş VAR hamlesi! TFF'ye başvurarak derbiye ait VAR kayıtlarının açıklanmasını isteyen Beşiktaş yönetimi, bugün saat 17.00'ye kadar bekleyecek. Hakem, gözlemci ve temsilci raporlarının da paylaşılmasını talep eden siyah-beyazlılar, TFF’den olumsuz yanıt verilmesi halinde akşam saatlerinde yeni bir deklarasyon yayınlayacak.

Deniz Ateş Bitnel'in hakemliği resmen bitti

Deniz Ateş Bitnel'in hakemliği resmen bitti Geçtiğimiz günlerde hakemliği bıraktığını ve bu yönde Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) dilekçesini gönderdiğini açıklayan Deniz Ateş Bitnel'in bu talebi TFF tarafından da kabul gördü.

Sözleşmesi feshedilen Suat Arslanboğa hakemliğe devam edecek

Sözleşmesi feshedilmişti ama... Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı, Merkez Hakem Kurulu tarafından sözleşmesi feshedilen Suat Arslanboğa ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu.

TFF'nin Suat Arslanboğa kararından sonra şok sözler: Türkiye'de hakemlik bitmiştir

TFF'nin kararından sonra şok sözler! Hakemlik bitmiştir TFF'nin Suat Arslanboğa'nın sözleşmesini feshetmesine eski hakem Erman Toroğlu ve Bünyamin Gezer sert tepki gösterdi.

Fenerbahçe'nin TFF'ye yaptığı başvuruya cevap geldi

Fenerbahçe'nin başvurusuna cevap geldi Fenerbahçe Kulübü, Alanyaspor maçında kural hatası yapıldığı gerekçesiyle maçın tekrarlanması için TFF'ye başvuruda bulundu. Konuyla ilgili IFAB yetkilisi Boudien Broekhuis, taç pozisyonuyla ilgili kuralın detaylarını açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER