Rüştü Reçber

Fatih Terim-Rüştü Reçber krizine Ertuğrul Özkok'ten yorum

Fatih Terim-Rüştü Reçber krizine Ertuğrul Özkok'ten yorum Fatih Terim ile Rüştü Reçber arasında 'mektup' olayı ile alevlenen gerilim için dikkat çeken bir yorum daha geldi.

Rüştü Reçber'den Fatih Terim'e sert gönderme

Rüştü Reçber'den Fatih Terim'e sert gönderme Fatih Terim'e yönelik sert bir yazı yazan Rüştü Reçber, bomba sözler söyledi.

Rüştü Reçber'den çok konuşulacak Pendik itirafı!

Rüştü Reçber'den çok konuşulacak Pendik itirafı! Türkiye Kupası'nda Pendikspor'a elendikten sonra Fenerbahçe taraftarı tarafından dövülen Rüştü Reçber 17 yıl sonra dayak olayını anlattı.

Rüştü Reçber Fatih Terim için öyle bir tabir kullandı ki

Rüştü Reçber Fatih Terim için öyle bir tabir kullandı ki Milli takımın eski kaptanlarından Rüştü Reçber, Fatih Terim hakkında övgü dolu sözler söyledi.

Rüştü Reçber Mesut Özil'e şans tanımadı

Rüştü Reçber Mesut Özil'e şans tanımadı Eski milli kaleci Rüştü Reçber, milli takım ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Işıl Reçber Ivan Bebek'e ateş püskürdü

Işıl Reçber Ivan Bebek'e ateş püskürdü Türk futbolunun efsane kalecisi Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber de Hırvat hakemin skandal kararları karşısında sessiz kalamadı..

Işıl Reçber canlı yayında ofsaytı gösterdi

Işıl Reçber canlı yayında ofsaytı gösterdi Eski milli kaleci Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, canlı yayında uygulamalı olarak ofsaytı anlattı.