Rüştü Reçber

Uğur Meleke'den Rüştü Reçber'e Fatih Terim eleştirisi

Uğur Meleke'den Rüştü Reçber'e Fatih Terim eleştirisi Hürriyet gazetesi yazarı Uğur Meleke, son yazısında Fatih Terim ile Rüştü Reçber arasında yaşanan olayla ilgili önemli tespitlerde bulundu...

Rüştü Fatih Terim'i yedi! Ahmet Hakan'ın tespiti

Rüştü Fatih Terim'i yedi! Ahmet Hakan'ın tespiti Fatih Terim-Rüştü Reçber krizi ve sonrasında yaşanan şok gelişmeyle ilgili Ahmet Hakan'dan ilginç yorum.

Fatih Terim'in ayrılık nedeni Rüştü Reçber mi?

Fatih Terim'in ayrılık nedeni Rüştü Reçber mi? Fatih Terim Türkiye Futbol Direktörlüğü görevini bıraktı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun 'Futbol dışı nedenlerle yıprandı' diyerek gerekçelendirdiği ayrılma ülke gündemine oturdu.

Fatih Terim-Rüştü Reçber krizine Ertuğrul Özkok'ten yorum

Fatih Terim-Rüştü Reçber krizine Ertuğrul Özkok'ten yorum Fatih Terim ile Rüştü Reçber arasında 'mektup' olayı ile alevlenen gerilim için dikkat çeken bir yorum daha geldi.

Rüştü Reçber'den Fatih Terim'e sert gönderme

Rüştü Reçber'den Fatih Terim'e sert gönderme Fatih Terim'e yönelik sert bir yazı yazan Rüştü Reçber, bomba sözler söyledi.

Rüştü Reçber'den çok konuşulacak Pendik itirafı!

Rüştü Reçber'den çok konuşulacak Pendik itirafı! Türkiye Kupası'nda Pendikspor'a elendikten sonra Fenerbahçe taraftarı tarafından dövülen Rüştü Reçber 17 yıl sonra dayak olayını anlattı.

Rüştü Reçber Fatih Terim için öyle bir tabir kullandı ki

Rüştü Reçber Fatih Terim için öyle bir tabir kullandı ki Milli takımın eski kaptanlarından Rüştü Reçber, Fatih Terim hakkında övgü dolu sözler söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER