Onyekuru

Galatasaray'da son dakika Onyekuru gelişmesi

Onyekuru'da son dakika! Anlaşma tamam Galatasaray Yönetimi, devre arasında kiralamayı hedeflediği Onyekuru ile her konuda anlaştı. Nijeryalı futbolcunun 1.5 sezonluğuna kadroya katılması için, bu hafta Monaco kulübüyle üçüncü görüşme gerçekleşecek.

Galatasaray'ın Onyekuru planı

Galatasaray'ın Onyekuru planı Ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği Nijeryalı oyuncu için girişimde bulunacak olan Cim-Bom, Fransız kulübünü UEFA Mali Fair Play kriterlerini aşmadan ikna etmek istiyor.

Galatasaray Onyekuru'yu almaya gidiyor

Galatasaray Onyekuru'yu almaya gidiyor Son dakika haberi: Henry Onyekuru için Monaco ile kurduğu ilk temaslarda büyük mesafe kateden Galatasaray Yönetimi, milli arada Fransızlar ile bir kez daha masaya oturacak. Eski yıldızını çoktan ikna eden Cim Bom’un 1.5 yıllık kiralama teklifi hazır.

Onyekuru'nun menajerinden Galatasaray açıklaması

Onyekuru'nun menajerinden G.Saray açıklaması Galatasaray devre arasında Henry Onyekuru'yu kadrosuna katmak istiyor. Futbolcunun menajeri William D'Avali bu konuda yine önemli açıklamalar yaptı.

Galatasaray'a haber gönderdi! Dönmek istiyor

G.Saray'a haber gönderdi! Dönmek istiyor Devre arası transferi için çalışmalara erken start veren Galatasaray, Onyekuru’yu kiralamak adına Monaco ile görüşmelere başlarken, Aslan’ın eski yıldızı da gelmek için can atıyor. Geçen sezondan beri Galatasaray ile iletişimini hiç kesmeyen Onyekuru, “Ben gelmeye hazırım. Siz yeter ki kulübümü ikna edin. Evime dönmek istiyorum” sözleriyle mesajı verdi.

Galatasaray'da Henry Onyekuru operasyonu

Galatasaray'da Henry Onyekuru operasyonu Teknik patron Fatih Terim’in, takımdaki hız, tempo ve üretkenlik sorununu çözmek üzere, eski oyuncusunu ısrarla işaret etmesinin ardından yönetim de kolları sıvadı.

Anlaşma tamam! Henry Onyekuru Bayern Münih'e imzayı atıyor

Anlaşma tamam! Dünya devine gidiyor Galatasaray'ın Nijeryalı sol kanat oyuncusu Henry Onyekuru ile ilgili Afrika basınından bomba bir iddia geldi.. Galatasaray'da kalıp kalmayacağı merak konusu olan yıldız futbolcunun imza atması an meselesi!