Onyekuru

Galatasaray'ın 21 kişilik Şampiyonlar Ligi kadrosu

Galatasaray'ın 21 kişilik Şampiyonlar Ligi kadrosu Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi için UEFA'ya bildirdiği 21 kişilik kadro belli oldu...

Galatasaray'a Onyekuru şoku

Galatasaray'a Onyekuru şoku Galatasaray'a kiralık olarak gelen Nijeryalı yıldızı sezon sonu almak çok zor olacak. Sarı-kırmızılı yönetim, Everton ile yapılan pazarlıklarda 21 yaşındaki futbolcunun sözleşmesine satın alma opsiyonu koydurmak istedi. Ancak bonservisi 25 milyon Euro olarak belirleyen İngiliz yetkililer ek maddeye izin vermedi.

Onyekuru'dan Galatasaray'a kötü haber

Onyekuru'dan Galatasaray'a kötü haber Galatasaray'a kiralık olarak gelen Nijeryalı yıldızı sezon sonu almak çok zor olacak. Sarı-kırmızılı yönetim, Everton ile yapılan pazarlıklarda 21 yaşındaki futbolcunun sözleşmesine satın alma opsiyonu koydurmak istedi. Ancak bonservisi 25 milyon Euro olarak belirleyen İngiliz yetkililer ek maddeye izin vermedi.

Galatasaray Onyekuru transferini resmen açıkladı

Galatasaray Onyekuru transferini resmen açıkladı Galatasaray, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton forması giyen ve geçtiğimiz günlerde İstanbul'a getirerek sağlık kontollerinden geçirdiği Onyekuru'yu kiraladığını KAP'a açıkladı.

Şansal Büyüka'dan Onyekuru'ya övgü dolu sözler

Şansal Büyüka'dan Onyekuru'ya övgü dolu sözler Ünlü futbol yorumcusu Galatasaray'ın 21 yaşındaki yeni transferi Henry Onyekuru'yu değerlendirdi. Büyüka, ''Galatasaray, Henry Onyekuru ile anlaşınca çeşitli kaynaklardan uzunca süre izledim. Bu görüntüler beni yanıltmıyorsa, “Galatasaray’a bir fırtına geliyor.”

Galatasaray Henry Onyekuru'yu açıkladı

Galatasaray Henry Onyekuru'yu açıkladı Galatasaray, Henry Onyekuru'yu İstanbul'a getirdi. Golcü oyuncu Henry Chukwuemeka Onyekuru'nun geçici transferi konusunda futbolcu ve kulubü Everton FC ile resmi görüşmelere başlandığı KAP'a bildirildi.