Lucescu

Yönetime isim verdi! İşte Lucescu'nun ilk transferi

Yönetime isim verdi! İşte Lucescu'nun ilk transferi Beşiktaş'la anlaşmaya varan Lucescu transfer listesini yönetime sundu.. Listenin başında ise Fortuna Düsseldorf'un orta sahası Kenan Karaman var.. Transfer ile ilgili ayrıntılar haberimizde..

Avrupa ve Rumen basınından bomba iddia! Lucescu Beşiktaş ile anlaştı

Beşiktaş'tan Lucescu bombası Beşiktaş'ta Şenol Güneş’in yerine kimin teknik direktör olacağı konusunda söylentiler devam ederken Avrupa ve Rumen basınından bomba bir iddia geldi.. Lucescu Beşiktaş ile anlaştı..

Anlaşma tamam! Lucescu'nun tek şartı var

Anlaşma tamam! Lucescu'nun tek şartı var Beşiktaş'ta teknik direktör arayışları son buldu.. Şenol Güneş'in yerine göreve gelecek isim belli oldu.. Yönetim Lucescu ile anlaşma sağladı ancak Rumen teknik adamın tek şartı var.. İşte bomba iddianın detayları..

Şenol Güneş'in yerine bomba isim! Anlaşma tamam

Şenol Güneş'in yerine bomba isim! Anlaşma tamam Şenol Güneş'in milli takımla anlaşmasının ardından hoca arayan Beşiktaş, Mircea Lucescu ile 2 yıllığına el sıkıştı.

Vodafone Park'ta Lucescu sürprizi

Vodafone Park'ta Lucescu sürprizi Gelecek sezon için adı Beşiktaş ile anılan Lucescu, Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçı için Vodafone Park'a geldi.

Lucescu'nun flaş Türkiye kararı

Lucescu'nun flaş Türkiye kararı Beşiktaş sezon sonunda A Milli Takım'ın başına resmen geçecek olan Şenol Güneş'in yerine teknik direktör arayışlarına devam ediyor.

Lucescu'dan Mohamed Salah için şok sözler

Lucescu'dan Mohamed Salah için şok sözler Geçtiğimiz hafta milli takım ile yolları ayrılan Rumen teknik direktör Mircea Lucescu'nun Mısırlı yıldız Mohamed Salah için söylediği şok sözler ortaya çıktı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER