Hıncal Uluç

Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e sert eleştiri! 'Galatasaray'ı bitirdi'

"Fatih Terim Galatasaray'ı bitirdi!" Hıncal Uluç Süper Lig'in ilk yarısını değerlendirdi. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim hakkında da sert eleştirilerde bulundu.

Hıncal Uluç Fenerbahçe'yi şampiyon ilan etti

'Bu sezonun şampiyonu Fenerbahçe!' Süper Lig'in ilk haftalarını yorumlayan Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, spor gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Hıncal Uluç, Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istedi.

Hıncal Uluç'tan flaş yorum! 'Fatih Terim ve Sergen Yalçın gönderilmeli'

'Fatih Terim ve Sergen Yalçın gönderilmeli!' Süper Lig gündemini A Spor'da değerlendiren Hıncal Uluç, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ile ilgili gündem yaratacak açıklamalar yaptı.

Canlı yayında açıkladı! Fenerbahçe'nin yeni hocası...

Canlı yayında açıkladı! Fenerbahçe'nin yeni hocası... Futbol konseyinde Hıncal Uluç, Uğur Meleke, Mehmet Arslan ve Güntekin Onay "Fenerbahçe'nin yeni hocası kim olacak?" sorusuna cevap aradı.

Hıncal Uluç bu sözlerle Fatih Terim'i yerden yere vurdu

Bu sözlerle Fatih Terim'i yerden yere vurdu Usta spor adamı Hıncal Uluç, "Falcao'nun Galatasaray'a gelişi mi daha çok önemli yoksa Galatasaray'ın, tarihinde ilk defa milli takıma bir tek futbolcu bile vermemesi mi daha çok önemli?'' diyerek Fatih Terim'i yerden yere vurdu.

Hıncal Uluç'tan Abdullah Avcı hakkında şok sözler!

Hıncal Uluç'tan Abdullah Avcı hakkında şok sözler! A Spor'da yayınlanan 90 A programında konuşan Hıncal Uluç, Abdullah Avcı ile ilgili gündem olacak açıklamalarda bulundu.

Hıncal Uluç'tan Mustafa Cengiz için sert sözler!

Hıncal Uluç'tan Mustafa Cengiz için sert sözler! Sabah gazetesinin duayen yazarlarından Hıncal Uluç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i sert sözlerle eleştirdi.

TREND HABERLER