SPOR MEDYASI

Canlı yayında açıkladı! Fenerbahçe'nin yeni hocası...

Futbol konseyinde Hıncal Uluç, Uğur Meleke, Mehmet Arslan ve Güntekin Onay "Fenerbahçe'nin yeni hocası kim olacak?" sorusuna cevap aradı.

Canlı yayında açıkladı! Fenerbahçe'nin yeni hocası... - Sayfa 1

Türkiye'de başka futbol oynandığı doğru. Ama bunun sorumlularının başında Semih Özsoy’un Fenerbahçe’si geliyor. Fenerbahçe bu sezonu unutup, gelecek sezonun takımını şimdiden kurmaya başlamalı. 

Canlı yayında açıkladı! Fenerbahçe'nin yeni hocası... - Sayfa 2

Bu da bir an evvel, tüm taraftarın hatta rakip camiaların saygı duyacağı Jupp Derwall, KarlHeinz Feldkamp gibi bir ismi getirip ona Türkiye ve Fenerbahçe’yi tanıma fırsatı tanımakla olur.

Canlı yayında açıkladı! Fenerbahçe'nin yeni hocası... - Sayfa 3

BİR KLOPP'A BAK, BİR DE BİZİMKİLERE! 

Hayal kırıklığı... Gerçekten Türkiye’de başka bir futbol oynanıyorsa, bunu değiştirme şansı olanlar da bu dev kulüplerdir. Sen buraya Löw’ü, Rijkaard’ı, Del Bosque’yi getirip değersizleştirirsen, farklı bir şey söyleyeni ‘icat çıkarma’ diye kovalarsan, yerli teknik adam kartelini beslersen, ülkede oynanan futbolun türünü değiştiremezsin elbette.

Canlı yayında açıkladı! Fenerbahçe'nin yeni hocası... - Sayfa 4

Antrenörün yerlisi-yabancısı yok, iyisi-kötüsü var. Klopp’un teknik ekibinde mühendis var, yazılımcı var, iktisatçı var. Bizde kim var? Farkı o noktada yaratıyorlar zaten.