Galatasaray Haberleri

Sporseverler Fatih Terim GS’yi şampiyon yapar diyor

Sporseverler Fatih Terim GS’yi şampiyon yapar diyor Fatih Terim’in gelişinin şampiyonluk bahislerini nasıl etkilediğini araştıran Misli.com’un verilerine göre, sporseverlerin Terim’e güveni tam.

Galatasaray'a Gomis'ten iyi haber

Galatasaray'a Gomis'ten iyi haber Kayserispor maçı kadrosuna sakat olduğu gerekçesiyle alınmayan Gomis, takımla birlikte çalışmalara başladı. Fransız golcünün Osmanlıspor maçında sahada olması bekleniyor.

Eski Galatasaraylı futbola veda etti

Eski Galatasaraylı futbola veda etti Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen Albert Riera, aktif futbol hayatını noktaladığını açıkladı.

Dursun Özbek gitti istifalar başladı

Dursun Özbek gitti istifalar başladı Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Güzelaydın istifa etti.

Mustafa Cengiz o benzetmeye öyle bir cevap verdi ki

Mustafa Cengiz o benzetmeye öyle bir cevap verdi ki Galatasaray Başkanı Musatafa Cengiz, mazbatasını aldı ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çiçeği burnunda başkan hakkındaki benzetmeler için öyle bir cevap verdi ki...

Abdurrahim Albayrak: Galatasaray'da kimsenin parası kalmaz!

Abdurrahim Albayrak: Galatasaray'da kimsenin parası kalmaz! Galatasaray'ın yeni yönetiminde görev alacak olan Abdurrahim Albayrak, Gomis'in alacakları yüzünden oynamadığı iddiaları üzerine, "Galatasaray'da kimsenin parası kalmaz" şeklinde konuştu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz kimdir?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz kimdir? Galatasaraylılar bugün yeni başkanını seçti. Galatasaray camiası Dursun Özbek ile Mustafa Cengiz arasında yaşanan başkanlık yarışında tercihini yeni bir isim olan Mustafa Cengiz'den yana kullandı. Peki Galatasaray'ın yeni başkanı kimdir?

TREND HABERLER
TREND HABERLER