Galatasaray Haberleri

Galatasaray UEFA cezası için taraftarına güveniyor

Galatasaray UEFA cezası için taraftarına güveniyor 9 Mart'ta UEFA ile görüşecek olan Galatasaray yönetimi, Avrupa'dan men cezası almamak için taraftar gücünü kullanacak.

Galatasaray'dan ayrılan Cenk Ergün'de flaş gelişme

Galatasaray'dan ayrılan Cenk Ergün'de flaş gelişme Geçtiğimiz günlerde Galatasaray'daki görevine son verilen Cenk Ergün'e Bursaspor talip oldu.

Galatasaray 9. galibiyetine ulaştı

Galatasaray 9. galibiyetine ulaştı Galatasaray, Hatay Büyükşehir Belediyespor'u 72-67 yendi.

Gökhan Zan sosyal medyada gündeme oturdu

Gökhan Zan sosyal medyada gündeme oturdu Galatasaray'da göreve başlayacak olan eski milli savunmacı Gökhan Zan, Twitter hesabından yaptığı ilginç paylaşımlarla sosyal medyada gündeme oturdu!

Fatih Altaylı: Birisi eline odun alacak bunu dövecek!

Fatih Altaylı: Birisi eline odun alacak bunu dövecek! Gazeteci-Yazar Fatih Altaylı katıldığı canlı yayında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in haftalar sonra forma şansı verdiği Ryan Donk için öyle sözler söyledi ki...

Galatasaray 2 yılda 26 kafa golü yedi

Galatasaray 2 yılda 26 kafa golü yedi Sivasspor karşısında N'Dinga'nın kafa golüne engel olamayan Galatasaray, son 2 yılda toplamda ağlarında 26 kafa golü gördü.

Ndiaye'den gelecek parayla maaşlar ödenecek

Ndiaye'den gelecek parayla maaşlar ödenecek Stoke City ile 15+1 milyon euro karşılığında el sıkışan Galatasaray yönetimi, bu transferden gelecek parayla oyuncuların 4 aylık maaşlarını ödeyecek.

TREND HABERLER
TREND HABERLER