Galatasaray Haberleri

Fatih Terim o transfer teklifini reddetti

Fatih Terim o transfer teklifini reddetti Galatasaraylı Sinan Gümüş'e gelen teklifi, teknik direktör Fatih Terim reddetti. Deneyimli hoca sezonun ilk yarısında forma şansı bulamayan oyuncuya şans vermek istiyor.

Fatih Terim'den devrim yaratacak proje

Fatih Terim'den devrim yaratacak proje Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, kendisinden sonra gelecek teknik direktörü de yetiştirmek istediği ve Hagi'yle irtibata geçtiği öğrenildi.

Fatih Terim eski öğrencilerini göreve çağırdı

Fatih Terim eski öğrencilerini göreve çağırdı Fatih Terim'in, Hasan Şaş, Taffarel ve Ümit Davala'nın ardından Drogba, Elmander, Necati, Hamit ve Gökhan Zan'a kulüpte görev vermeyi planladığı öğrenildi.

Fernando Muslera'nın takibe aldığı o iki isim...

Fernando Muslera'nın takibe aldığı o iki isim... Fernando Muslera, adı Galatasaray'la anılan Emre Mor ve Asamoah'ı Twitter'dan takibe aldı.

Cláudio Taffarel yeniden Galatasaray'da

Cláudio Taffarel yeniden Galatasaray'da Taffarel yeniden Galatasaray'da. Cláudio Taffarel, Galatasaray ile anlaştığını Instagram hesabından açıkladı.

Galatasaray'da flaş istifa! Can Topsakal görevini bıraktı

Galatasaray'da flaş istifa! Can Topsakal görevini bıraktı Galatasaray'da son dönemlerde taraftarca istifası istenen basketbol şubesi sorumlusu Can Topsakal, bu görevinden istifa etti. Topsakal'ın yönetim kurulundaki görevi ise devam ediyor. Öte yandan başantrenör Erman Kunter'in de görevini bıraktığı ifade ediliyor.

Dursun Özbek: Cumhurbaşkanı Erdoğan'la idman yapardık

Dursun Özbek: Cumhurbaşkanı Erdoğan'la idman yapardık Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, futbol oynadığı dönemde Cumhurbaşkanı Erdoğan'la aynı sahada idman yaptıklarını söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER