Galatasaray Haberleri

Florya arazisinin ihalesi ne zaman yapılacak?

Florya arazisinin ihalesi ne zaman yapılacak? Florya tesislerini gelecek ay ihale edecek Galatasaray, Kemerburgaz'daki 150 dönümlük tesise taşınacak.

Arda Turan'dan Galatasaray ve Terim sorusuna bomba yanıt

Arda Turan'dan Galatasaray ve Terim sorusuna bomba yanıt Başakşehir'e imza atan Arda Turan'ın açıklamalarından Galatasaray ve Fatih Terim ile ilgili kısım öne çıktı. Basın toplantısında bir gazeteci Arda Turan'a , "Türkiye'ye dönersem sadece Galatasaray'a gelirim" demiştin. Ne değişti?" sorusunu yöneltti. İşte Arda Turan'ın yanıtı;

Galatasaray hazırlık maçında Hagi'nin takımını yendi

Galatasaray hazırlık maçında Hagi'nin takımını yendi Galatasaray, Antalya kampında karşılaştığı Hagi'nin takımı Viitorul Constanta'yı 2-0 mağlup etti.

Dursun Özbek: İmza toplayanların hepsi tüydü

Dursun Özbek: İmza toplayanların hepsi tüydü Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, yaptığı açıklamada kendini eleştiren üyelere göndermede bulundu.

Muslera Galatasaray'a antrenör olmak istiyor

Muslera Galatasaray'a antrenör olmak istiyor Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Muslera, futbolu bıraktıktan sonra Tafferel gibi sarı-kırmızılı ekipte antrenör olmak istediğini söyledi.

Şampiyonluk motivasyonu Selçuk İnan'dan

Şampiyonluk motivasyonu Selçuk İnan'dan Fatih Terim, daha önce şampiyonluk yaşamış Selçuk İnan'dan deneyimlerini takım arkadaşlarına aktarmasını istedi.

Fatih Terim'e Arda Turan transferi soruldu

Fatih Terim'e Arda Turan transferi soruldu Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Arda Turan'ın Başakşehir'e transfer olmasıyla ilgili değerlendirmede bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER