Fenerbahçe Haberleri

Ortaya çıktı! Aykut Kocaman'dan hakeme isyan!

Ortaya çıktı! Aykut Kocaman'dan hakeme isyan! 2 maçlık galibiyet serisi Akhisar deplasmanında sona eren, daha da önemlisi iki tartışmalı kırmızı kartla iki önemli oyuncusunu yitiren Fenerbahçe'de, hakem öfkesi var.

Aykut Kocaman o ismi uyaracak

Aykut Kocaman o ismi uyaracak Fenerbahçe'de yüksek tekniği ve savaşçı futboluyla bu sezonun en iyi transferi olarak bakılan Mathieu Valbuena'nın çalım sevdası başına dert oldu.

Ali Yıldırım hakem odasına girmek istedi

Ali Yıldırım hakem odasına girmek istedi Fenerbahçeli yönetici Ali Yıldırım, maç sonu hakem odasına girip Bülent Yıldırım'la konuşmak istedi ancak başarılı olamadı.

Fenerbahçe'den PFDK kararları sonrası açıklama!

Fenerbahçe'den PFDK kararları sonrası açıklama! Fenerbahçe Kulübü, PFDK'nın vermiş olduğu cezaların ardından bir açıklama yayınladı.

Aykut Kocaman'dan Fikret Orman'a yanıt

Aykut Kocaman'dan Fikret Orman'a yanıt Derbi sonrası hakem tartışmaları yüzünden karşılıklı atışmalar devam ediyor. Son olarak Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman konuştu.

Aykut Kocaman kadroyu değiştiriyor

Aykut Kocaman kadroyu değiştiriyor Sakatlıklar ve cezalı oyuncular Kocaman’ı sıkıntıya soktu. Kocaman, Akhisar maçında sistem değişikliğine gidiyor ..

Fenerbahçe sözleşmesini feshetti

Fenerbahçe sözleşmesini feshetti Fenerbahçe Kulübü, Kadın Voleybol Takımı'nın yeni transferi Amerikalı Pasör Carli Lloyd'un yaşadığı sakatlıktan dolayı sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.