Fenerbahçe Haberleri

Aziz Yıldırım Milli Takım krizine el koydu

Aziz Yıldırım Milli Takım krizine el koydu Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, milli takımdan aflarını isteyen Melih, Sinan ve Barış için devreye girdi. Zeljko Obradovic, üç isme milli takım izni verecek.

Mehmet Ekici Fenerbahçe'de acı çekiyor!

Mehmet Ekici Fenerbahçe'de acı çekiyor! Sakatlığı nedeniyle bir türlü düzenli olarak forma giyemeyen Mehmet Ekici, çok üzgün olduğunu söyledi.

Aziz Yıldırım üyeleri tek tek aratarak oy istiyor

Aziz Yıldırım üyeleri tek tek aratarak oy istiyor Aidatını yatırmayan kongre üyelerinin ücretlerini cebinden ödeyen Aziz Yıldırım, üyeleri tek tek aratarak oy talep ediyor.

Fenerbahçe Kulübü açıkladı Aykut Kocaman takımın başında...

Fenerbahçe Kulübü açıkladı Aykut Kocaman takımın başında... Fenerbahçe Kulübü, son günlerde çok konuşulan Aykut Kocaman belirsizliğinde son nokta koyulduğunu açıkladı. Sarı-lacivetli takım Aykut Kocaman ile yollarına devam ettiklerini açıkladı.

Aykut Kocaman'ın istifası Aziz Yıldırım'dan döndü

Aykut Kocaman'ın istifası Aziz Yıldırım'dan döndü Osmanlıspor maçı sonrası istifa sinyali veren Fenerbahçe'de Aykut Kocaman belirsizliği son buldu. Ve Aykut Kocaman'ın istifası Aziz Yıldırım'dan döndü.

Asamoah'ın son dakika golü Gana'da yankı buldu

Asamoah'ın son dakika golü Gana'da yankı buldu Fenerbahçe - Kayserispor karşılaşmasında Asamoah Gyan’ın 90+5’te attığı gol, Gana’da büyük sevinçle karşılandı. Asamoah’ın ailesi ve yakınları çektikleri videoyu Kayserispor camiasıyla paylaştı.

Ali Koç başkan olursa sportif direktörü hazır!

Ali Koç başkan olursa sportif direktörü hazır! Fenerbahçe'de başkanlığa adaylığını açıklayan Ali Koç, başkan olursa futbol direktörü olarak Comolli'yi göreve getirecek.