Emre Belözoğlu

İzlanda'da Milli Takım'a skandal muamele!

İzlanda'da Milli Takım'a skandal muamele! A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda İzlanda ile 11 Haziran Salı günü yapacağı maç için bu ülkeye geldi. Milli Takım futbolcuları ülkeye gelir gelmez büyük bir şok ile karşılaştı..

Fenerbahçe'de Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu sürprizi

Fenerbahçe'den sürpriz karar! Volkan Demirel... Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe'de flaş bir karar verildi.. Teknik direktör Ersun Yanal 2014'teki tarihi şampiyonlukta kilit rol oynayan 3 ismin yeniden takımda olmasını istiyor..

Emre Belözoğlu ve Dorukhan Toköz antrenmana katılmadı

Emre Belözoğlu ve Dorukhan Toköz antrenmana katılmadı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda 8 Haziran’da Konya’da Fransa ve 11 Haziran’da deplasmanda İzlanda ile karşılaşacak A Milli Takım, Antalya’daki kamp çalışmalarına ara vermeden devam etti.

Emre Belözoğlu'ndan flaş Fenerbahçe açıklaması

Emre Belözoğlu'ndan flaş Fenerbahçe açıklaması Fenerbahçe ile Emre Belözoğlu ilişkisinde flaş gelişmeler yaşanıyor.. Fenerbahçe formasını yeniden giymeyi çok isteyen Emre Belözoğlu, “Milli Takım’dan sonra bakacağız. 1 sene daha oynama isteğim var. Olursa olacak, olmazsa futbolcu bırakacağım” dedi.

Emre Belözoğlu'ndan büyük fedakarlık

Emre Belözoğlu'ndan büyük fedakarlık Başakşehir'de Galatasaray maçında oynaması konusunda belirsizlik olan Emre Belözoğlu'ndan büyük fedakarlık.. Belözoğlu yoğun tedavi sonrasında 11'de yer aldı.

Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu'na resmi teklif!

Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu'na resmi teklif Fenerbahçe'de yeni sezon kadro kurma çalışmaları devam ederken sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Takıma tecrübeli oyuncular almak isteyen yönetim eski futbolcusu Emre Belözoğlu'na tekif götürdü..

Emre Belözoğlu'ndan emeklilik açıklaması

Herkes bunu merak ediyordu! Bırakıyor mu? Medipol Başakşehir Kaptanı Emre Belözoğlu, tek hedefinin şampiyonluk yaşamak olduğunu ve buna takım olarak inandıklarını söyledi ve iddialar hakkında açıklama yaptı..

TREND HABERLER
TREND HABERLER