Emre Belözoğlu

Tugay Kerimoğlu: Emre örnek alınacak biri

Tugay Kerimoğlu: Emre örnek alınacak biri Tugay Kerimoğlu, Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu'nun büyük bir karaktere sahip olduğunu ifade etti.

Emre Belözoğlu'nun oğlu 90'a taktı

Emre Belözoğlu'nun oğlu 90'a taktı Emre Belözoğlu'nun oğlu Ömer Belözoğlu, babasının izinden gidiyor. Minik yetenek, tecrübeli futbolcunun koruduğu kaleye harika bir gol attı.

Emre Belözoğlu'ndan flaş karar

Emre Belözoğlu'ndan flaş karar Geçtiğimiz sezon şampiyonluk yarışını son haftaya kadar sürdüren Başakşehir'de forma giyen Emre Belözoğlu, açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu'ndan samimi itiraflar

Emre Belözoğlu'ndan samimi itiraflar Başakşehir'in yıldız futbolcusu Emre Belözoğlu, iç dünyasını NTV'den Tuğba Dural'a anlattı.

Emre Belözoğlu'ndan küfür açıklaması

Emre Belözoğlu'ndan küfür açıklaması Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu, futbol yaşantısı boyunca hakemlere küfür etmediğini açıkladı.

Emre Belözoğlu'ndan Aziz Yıldırım'a yanıt

Emre Belözoğlu'ndan Aziz Yıldırım'a yanıt Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın, Emre Belözoğlu ile ilgili olarak, "Emre'yi aradım, telefonu çaldı ve açılmadı. Sonra duydum ki, sözleşmesini 1 yıl uzatmış. Uzatmasaydı, yönetime alacaktım'' demesi üzerine deneyimli futbolcu cevap verdi.

Emre Belözoğlu’ndan olay sözler!

Emre Belözoğlu’ndan olay sözler! Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu son haftaya kadar kovalayan Medipol Başakşehir'in takım kaptanı Emre Belözoğlu geçen sezonu değerlendirdi. Emre, hakem Halil Umut Meler için 'Onu hayatım boyunca unutmayacağım. O da bunu iyi bilsin'' ifadelerini kullandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER