Emre Belözoğlu

Milli Takım aday kadrosunda 9 değişiklik

Milli Takım aday kadrosunda 9 değişiklik EURO 2020 Elemeleri'nde dün İzlanda ile Türk Telekom Stadyumu'nda 0-0 berabere kalan A Milli Futbol Takımımızda 9 isim aday kadrodan çıkarıldı.

Emre Belözoğlu'ndan takım arkadaşlarına nasihat

Emre Belözoğlu'ndan arkadaşlarına nasihat Emre Belözoğlu, Kayserispor yenilgisinin ardından artı ve eksileri ortaya serip, şampiyonluk inancını ve olması gerekeni işaret etti: Daha fazla heyecan daha fazla coşku...

Emre Belözoğlu küfür etti mi? Açıkladı

Emre Belözoğlu küfür etti mi? Açıkladı Kayserispor - Fenerbahçe maçında Emre Belözoğlu'nun Abdennour'a küfür ettiği iddia edildi. Güntekin Onay, ise RTÜK kuralları gereği sesi kısıp veremediklerini söyledi.

Fenerbahçe'nin yerli planı hazır

Fenerbahçe'nin yerli planı hazır Fenerbahçe, yabancı sayısının azalma ihtimaline karşı gerekli adımları şimdiden atıyor, bu durum transfer politikasında ve ilk 11’de gözlerden kaçmıyor

Emre Belözoğlu'ndan büyük fedakarlık

Emre Belözoğlu'ndan büyük fedakarlık Fenerbahçe'nin deneyimli kaptanı Emre Belözoğlu, kaburgasında kırık olduğunu ancak sarı-lacivertli takım için sakat sakat oynamaya devam edeceğini söyledi.

F.Bahçe'den tarihi karar! Sadece 5 isim...

F.Bahçe'den tarihi karar! Sadece 5 isim... Fenerbahçe Kulübü, sezon sonunda sözleşmesi bitecek 9 futbolcu için harekete geçti. Yönetim 5 futbolcu ile sözleşme yenileme kararı aldı.

F.Bahçe'den Emre Belözoğlu'na farklı sözleşme

F.Bahçe'den Emre Belözoğlu'na farklı sözleşme Fenerbahçe Kulübü, başarılı oyuncusu Emre Belözoğlu yeni sözleşme yapacak ancak bu sözleşme kariyer planlaması yapıldıktan sonra yeni görevi için olacak.

TREND HABERLER
TREND HABERLER