Diagne

Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor

Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor Galatasaray'dan sürpriz operasyon.. Kadrosundaki yabancı sayısı 14’e çıkan Galatasaray yeni oyunculara yer açmak için Mbaye Diagne ve Kostas Mitroglou gönderilecek, Ozornwafor 1 yıllığına kiralanacak..

Diagne'nin menajerinden transfer açıklaması

Diagne'nin menajerinden transfer açıklaması Geçtiğimiz sezonun devre arasında Kasımpaşa’dan 13 milyon euro karşılığında transfer edilen Mbaye Diagne için menajerinden flaş bir açıklama geldi.

Diagne transferi bitiyor! 3 milyon euro zam yaptılar

Diagne transferi bitiyor! 3 milyon euro zam yaptılar Diagne transferinde sürpriz gelişme.. Al Shabab Kulübü'nün talip olduğu Galatasaray’ın golcü futbolcusu için fiyat artırımı isteği kabul gördü.. Transferin bitmesine kesin gözüyle bakılıyor..

Galatasaray'da flaş Mbaye Diagne gelişmesi

Galatasaray'da flaş Mbaye Diagne gelişmesi Geçtiğimiz sezonun devre arasında Kasımpaşa'dan 13 milyon euroya kadroya katılan Galatasaray'da attığı gollerden çok davranışları ile ön plana çıkan ve bir türlü Fatih Terim'in gözüne giremeyen Mbaye Diagne için sürpriz bir iddia ortaya atıldı..

Diagne formayı giydi sosyal medyada paylaştı!

Diagne formayı giydi sosyal medyada paylaştı! Süper Lig'de sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray'da kutlamalara katılmayıp ülkesine giden Diagne, sosyal medyada yaptığı canlı yayında Konyaspor forması giydi ve tartışmaları da beraberinde getirdi..

Galatasaraylı futbolcuya sürpriz talip

Galatasaraylı futbolcuya sürpriz talip yGalatasaray'da Mbaye Diagne için sürpriz bir gelişme yaşandı.. Diagne için Suudi Arabistan kulübü 8 milyon Euro teklif etti.. Rakamı az bulanYönetim menajeri İstanbul'a davet etti.. Transfer iddiası ile ilgili gelişmeler haberimizde..

Galatasaray şampiyon olursa 31.5 milyon TL ödeyecek

Galatasaray şampiyon olursa 31.5 milyon TL ödeyecek Galatasaray mutlu sona ulaşırsa en az 400 milyon TL kazanacak. ama şampiyonluk halinde kazanacağı paranın 31 milyon TL’den fazla bir bölümünü ‘bonus’ olarak 5 kulübe dağıtacak.