GALATASARAY

Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor

Galatasaray'dan sürpriz operasyon.. Kadrosundaki yabancı sayısı 14’e çıkan Galatasaray yeni oyunculara yer açmak için Mbaye Diagne ve Kostas Mitroglou gönderilecek, Ozornwafor 1 yıllığına kiralanacak..

Aliye Tulum
Aliye Tulum[email protected]
Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor

Sezonu şampiyon bitiren ve yeni sezon için kadrosunu güçlendirmek için harekete geçen Galatasaray, önceki akşam Ryan Babel, Valentine Ozornwafor ve Adem Büyük transferlerini açıkladı..Bu 3 oyuncuyu resmen renklerine bağlayan sarı-kırmızılılar, iki golcü ve 8 numara takviyesi için de uğraşıyor.. Fakat Aslan'ın önünde bir engel var; Yabancı kontenjanı.. Bu sorun için ise Fatih Terim yol haritasını belirledi..

İŞTE FATİH TERİM'İN PLANI
Kadrosunda şu anda, Muslera, Linnes, Mariano, Luyindama, Marcao, Nagatomo, Donk, Fernando, Belhanda, Feghouli, Diagne, Mitroglou, Babel ve Ozornwafor olan Galatasaray'ın 14 kişilik yabancı kontenjanı dolmuş durumda. Yeni gelecek yabancı oyuncular için görüşmelerini son aşamaya getiren sarı-kırmızılılar, kontenjanı boşaltmak zorunda. Bu konuda planını hazırlayan teknik direktör Fatih Terim'in yabancı oyuncularla ilgili belirlediği yol haritası şöyle:

Satılacak: Diagne 

Kiralanacak: Ozornwafor 

Gönderilecek: Mitroglou 

Alınacak: 2 forvet + 1 orta saha

TREND HABERLER
Yorumlar 1 yorum
TREND HABERLER