Diagne

Mbaye Diagne krizi devam ediyor

Mbaye Diagne krizi devam ediyor Son olarak Şampiyonlar Ligi'ndeki Galatasaray maçında kadroya alınmayan Mbaye Diagne, Mouscron kafilesinde de kendisine yer bulamadı.

Galatasaray'da Diagne formülü masada

Galatasaray'da Diagne formülü masada Galatasaray'da devre arasında Diagne'nin yeniden takıma dönme ihtimali görüşülecek.

Diagne'den flaş transfer açıklaması

Diagne'den flaş transfer açıklaması Sezon başında Galatasaray'dan Belçika'nın Club Brugge takımına kiralanan Diagne, yeni takımında kadro dışı kalmıştı.

Beşiktaş ile Galatasaray arasında müthiş takas

Beşiktaş ile Galatasaray arasında müthiş takas İki ezeli rakip Beşiktaş ve Galatasaray arasında müthiş bir transfer takası gerçekleşecek. Galatasaray elinden çıkarmak istediği Diagne'yi Beşiktaş'a gönderip karşılığında siyah beyazlı ekipte tartışılan isim olan Oğuzhan Özyakup'u kadrosuna katacak.

Mbaye Diagne için karar çıktı

Mbaye Diagne için karar çıktı Galatasaray'ın sezon başında Belçika ekibi Club Brugge'a kiraladığı Mbaye Diagne affedildi.

Diagne'den olay sözler: Galatasaray'da herkes kendine oynar

Diagne'den olay sözler: Galatasaray'da herkes kendine oynar Galatasaray'dan Brugge'e kiralanan Diagne, Falcao'nun işinin çok zor olacağını ifade ederken eski takım arkadaşlarını suçladı ve "Herkes kendine oynar" dedi.

Belçika basını yazdı! Diagne intikam peşinde

Belçika basını yazdı! Diagne intikam peşinde Belçika basını, Balotelli’ye benzettiği Mbaye Diagne'yi Galatasaray’dan intikam almak için hazır olduğunu yazdı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER