Belhanda

Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor

Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor Galatasaray'dan sürpriz operasyon.. Kadrosundaki yabancı sayısı 14’e çıkan Galatasaray yeni oyunculara yer açmak için Mbaye Diagne ve Kostas Mitroglou gönderilecek, Ozornwafor 1 yıllığına kiralanacak..

Galatasaray'ın flaş Belhanda kararı

Galatasaray'ın flaş Belhanda kararı Geçtiğimiz sezonki şampiyonlukta önemli bir pay sahibi olan Faslı yıldız Younes Belhanda için hergün yeni bir iddia ortaya çıkıyor.. Takımdaki geleceği merak konusu olan Belhanda için yönetim kararını verdi.. Peki Younes Belhanda takımda kalacak mı?

Younes Belhanda kriz çıkardı! Antrenmanda kavga

Younes Belhanda kriz çıkardı! Antrenmanda kavga Galatasaray'ın yıldız ismi Younes Belhanda, ülkesi Fas'ın Afrika Uluslar Kupası kampında büyük bir krize sebebiyet verdi.

Real Betis Galatasaraylı Belhanda'ya talip oldu

Younes Belhanda'ya bir talip daha çıktı Galatasaray'da transfer haberlerinde en çok geçen isimlerin başında gelen Fas'lı 10 numara Younes Belhanda'ya İspanyol ekibi Real Betis talip oldu.

Belhanda'nın yerine dünya yıldızı geliyor

Belhanda'nın yerine dünya yıldızı geliyor Bu sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve yeni sezonda da taraftarını hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Galatasaray'ın gözü yükseklerde.. Fatih Terim ve kurmayları transfer için yoğun çaba harcıyor.. Takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Belhanda'nın yerine gelecek isim ise belli oldu..

Galatasaray'da Diagne ve Belhanda depremi

Galatasaray'da Diagne ve Belhanda depremi Galatasaray'da yaprak dökümü başlıyor.. Şu sıralar tatilde olan teknik direktör Fatih Terim başta Diagne ve Belhanda olmak üzere, iyi teklif alan tüm yıldızların satışına onay verdi.

Galatasaray'a Belhanda ve Diagne'den müthiş gelir! Tam 179 milyon

G.Saray'da ayrılık var! 2 yıldızdan müthiş gelir Bu sezon şampiyonluk ipini göğüsleyen Galatasaray'da iki futbolcu ile yollar ayrılıyor. Satılacak olan bu futbolculardan kazanılacak gelir ise tam Tam 179 milyon..