Belhanda

Belhanda'nın bileti kesildi

Galatasaraylı futbolcunun bileti kesildi Geçen sezon devre arasında El İttihad’ın teklifini kabul eden ancak teknik heyetin isteğiyle kalan Younes Belhanda, bu sezon özellikle iç saha maçlarında tribünlerin yoğun tepkisi sonrası ayrılık kararı aldı. Yönetim de Faslı yıldızın mental olarak katkı sağlayacak durumda olmadığı gerekçesiyle gitmesine izin verecek.

Galatasaray'da Belhanda pişmanlığı

Galatasaray'da Belhanda pişmanlığı Teknik kadronun eleştirilere rağmen şans verdiği Faslı futbolcunun Trabzon deplasmanındaki bencil oyunu tepki topladı.

Galatasaray'da çare Belhanda

Galatasaray'da çare Belhanda Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Nzonzi’nin cezalı, Luyindama’nın sakat, Ahmet Çalık ve Emre Taşdemir’in de UEFA listesinde bulunmaması nedeniyle 4-4-2 formasyonuna dönecek, orta sahada da Belhanda’yı görevlendirecek.

Galatasaray'da Belhanda krizi

Galatasaray'da Belhanda krizi Devre arasında Fatih Terim'in istediği transfer operasyonunu yapmak için Younes Belhanda'yı satmayı planlayan Galatasaray'da büyük kriz patladı

Galatasaray Belhanda'yı gönderiyor

Galatasaray Belhanda'yı gönderiyor Galatasaray’da istenmeyen adam ilan edilen Younes Belhanda, ocak ayında Suudi Arabistan ekibi Al Nassr’ın yolunu tutacak.

Belhanda için yeniden devreye girdiler

Belhanda için yeniden devreye girdiler Belhanda için, Suudi Arabistan Kulübü Al Nassr’ın yeniden devreye girdiği iddia edildi.

Fransız kulüpten Belhanda'ya flaş çağrı!

Fransız kulüpten Belhanda'ya flaş çağrı! Galatassaray'da son dönemde ortaya koyduğu performans nedeniyle ağır eleştiriler alan ve son Real Madrid maçında taraftarlara küfür eden Youness Belhanda’ya uzaklardan destek geldi.