Belhanda

Fransızlar peşine düştü! Resmi teklif bekleniyor

Fransızlar peşine düştü! Resmi teklif bekleniyor Galatasaray, Monaco’nun ilgilendiği belirtilen Faslı oyuncusu Belhanda için resmi teklifi bekliyor.

Younes Belhanda'nın parası Alex Teixeira'ya

Galasaray'ın Younes Belhanda planı Faslı yıldızı Younes Belhanda’yı bir Arap kulübüne satarak 10 milyon Euro civarında gelir elde etmeyi planlayan Galatasaray, bu paranın tamamını Alex Teixeira transferine ayıracak. İki transfer için de görüşmeler sürüyor.

Belhanda'nın yeni takımını duyurdular

Belhanda'nın yeni takımını duyurdular Galatasaray'da sorun yaşayan ve gönderilmesine kesin gözüyle bakılan Belhanda'yı Al Nasr kulübünün kadrosuna katacağı iddia edildi.

Galatasaray Belhanda'nın menajeriyle görüştü

Flaş gelişme! G.Saray menajeriyle görüştü Belhanda ile yollarını ayırmak isteyen Galatasaray, oyuncunun yüksek maaşına takılıyor.

Galatasaray için Belhanda iddiası! 10 milyon euro

Belhanda için flaş transfer iddiası Galatasaray, Faslı futbolcusu Younes Belhanda'nın 10 milyon euroya, oyuncuyla ilgilenen 3 Katar ekibinden birine satacağı iddia edildi.

Belhanda'nın bileti kesildi

Galatasaraylı futbolcunun bileti kesildi Geçen sezon devre arasında El İttihad’ın teklifini kabul eden ancak teknik heyetin isteğiyle kalan Younes Belhanda, bu sezon özellikle iç saha maçlarında tribünlerin yoğun tepkisi sonrası ayrılık kararı aldı. Yönetim de Faslı yıldızın mental olarak katkı sağlayacak durumda olmadığı gerekçesiyle gitmesine izin verecek.

Galatasaray'da Belhanda pişmanlığı

Galatasaray'da Belhanda pişmanlığı Teknik kadronun eleştirilere rağmen şans verdiği Faslı futbolcunun Trabzon deplasmanındaki bencil oyunu tepki topladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER