Cristiano Ronaldo

Ronaldo oyundan alınınca Zidane'a küfür etti

Ronaldo oyundan alınınca Zidane'a küfür etti Athletic Bilbao maçında oyundan alınan Ronaldo'nun, teknik direktör Zidane'a küfür ettiği söylendi.

Ronaldo'nun yeni aracının fiyatı dudak uçuklattı

Ronaldo'nun yeni aracının fiyatı dudak uçuklattı Real Madrid'in Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo, Fransız otomobil firması Bugatti'nin ürettiği Chiron marka otomobili satın almak için kolları sıvadı.

 Cristiano Ronaldo'nun adı Portekiz'deki havaalanına verilecek

Cristiano Ronaldo'nun adı Portekiz'deki havaalanına verilecek Geçen sene Haziran ayında duyurulan Cristiano Ronaldo Havalimanı, 26 Mart'ta açılıyor.

Ronaldo'dan Türk taraftarlara övgü

Ronaldo'dan Türk taraftarlara övgü Dünyanın birçok stadında futbol oynayan Ronaldo, gördüğü en fanatik taraftarların Türkler olduğunu söyledi.

Ronaldo tek hareketle futboldan soğuttu!

Ronaldo tek hareketle futboldan soğuttu! Real Madrid'de forma giyen Cristiano Ronaldo, Espanyol maçında karşısına geçen rakibine attığı çalımla maçın önüne geçti.

Cristiano Ronaldo Gaziantep'e geliyor!

Cristiano Ronaldo Gaziantep'e geliyor! Suriyeli bir ailenin yaşadığı dramı konu alacak olan dev dizininin fragman çekimleri Gaziantep’te başladı.

 Nusret Gökçe dünyanın en iyi futbolcularınla buluşuyor

Nusret Gökçe dünyanın en iyi futbolcularınla buluşuyor Et ile yaptıkları ve kendine has tuz hareketiyle fenomen olan kasap Nusret Gökçe, Laureus Dünya Spor Ödülleri'nde boy gösterecek. Ödül törenine dünyanın en iyi sporcuları katılacak.

TREND HABERLER
TREND HABERLER