SPOR MAGAZİN

Nusret Gökçe dünyanın en iyi futbolcularınla buluşuyor

Et ile yaptıkları ve kendine has tuz hareketiyle fenomen olan kasap Nusret Gökçe, Laureus Dünya Spor Ödülleri'nde boy gösterecek. Ödül törenine dünyanın en iyi sporcuları katılacak.

 Nusret Gökçe dünyanın en iyi futbolcularınla buluşuyor

Ete olan aşkı ve kendine has tuz atma hareketiyle dünya çapında bir fenomen olan Nusret Gökçe, Monaco'da düzenlenecek ve aralarında Cristiano Ronaldo'nun da yer aldığı Laureus Spor Ödülleri'ne davet edildi.

DAMGA VURACAK

Instagram'da açtığı #saltbae etiketi sayesinde hareketini yurt dışındaki ünlülere kadar ulaştıran Nusret'in geceye damga vuracak isimlerden olması bekleniyor...

LAUREUS DÜNYA SPOR ÖDÜLLERİ

Resmî olarak 2000 yılında kurulsa da Laureus Dünya Spor Ödülleri'nin geçmişi 1970'lere kadar dayanıyor. Hem spor dünyasının saygıdeğer isimlerini hem de yılın en başarılı sporcularını onurlandıran Laureus Dünya Spor Ödülleri'nin altıncısı geçen yıl Berlin'de düzenlendi.Törende yılın erkek sporcusu, yılın kadın sporcusu, yılın takımı, yılın çıkışı, yılın geri dönüşü, yılın engelli sporcusu, yılın ekstrem sporcusu, Spirit of Sport ödülü, Ömür boyu başarı ödülü ve Sporda iyilik ödülü gibi kategoriler yer alıyor. Bir fenomen haline gelen Nusret'in bu önemli gecede yapacakları da şimdiden merak konusu oldu.

Ronaldo Juventus'un kapısından döndü

YILIN ERKEK SPORCUSU ADAYLARI

LeBron James, Stephen Curry, Cristiano Ronaldo, Usain Bolt, Andy Murray

YILIN KADIN SPORCUSU ADAYLARI

Elaine Thompson, Katie Ledecky, Angelique Kerber, Allyson Felix, Simone Biles

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER