Lebron James

LeBron'dan Kobe'ye duygu yüklü mektup!

LeBron'dan Kobe'ye duygu yüklü mektup! Los Angeles'ın yıldızı LeBron James, yaşamını elim bir helikopter kazasında kaybeden Kobe Bryant için duygu yüklü bir mektup kaleme aldı.

Kobe Bryant'ın son tweeti çok konuşuldu

Kobe Bryant'ın son tweeti çok konuşuldu NBA'in efsane isimlerinden Kobe Bryant, helikopter kazasında hayatını kaybetti. Bryant'ın ölmeden önce yaptığı son paylaşım gündem oldu.

LeBron James'dan hayranına büyük jest

LeBron James'dan hayranına büyük jest LeBron James'dan hayranına büyük jest! NBA yıldızı LeBron James, bir hayranına ayakkabısını vermesiyle büyük alkış aldı.

Lebron James'e şok! Kariyerinin en ağır yenilgisini yaşadı

Lebron James'e şok! Kariyerinin en ağır yenilgisini yaşadı NBA'de Indiana Pacers'ın sahasında Los Angeles Lakers'ı 136-94 mağlup ettiği maçta LeBron James kariyerinin en ağır yenilgisini aldı.

LeBron James Lakers'ta kötü başladı

LeBron James Lakers'ta kötü başladı NBA'de dün gece oynanan karşılaşmada Portland Trail-Blazers, kendi sahasında Los Angeles Lakers'ı 128-119 mağlup etti.

LeBron James Lakers formasıyla ilk maçına çıktı

LeBron James Lakers formasıyla ilk maçına çıktı NBA'de normal sezon öncesi takımlar hazırlık maçlarıyla çalışmalarını sürdürürken, LeBron James yeni takımı Los Angeles Lakers formasıyla ilk maçına çıktı.

LeBron James resmen Los Angeles Lakers'ta

LeBron James resmen Los Angeles Lakers'ta Los Angeles Lakers, yıldız basketbolcu LeBron James ile sözleşme imzalandığını resmen duyurdu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER