Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo sakatlanınca gözyaşlarını tutamadı

Cristiano Ronaldo sakatlanınca gözyaşlarını tutamadı Portekiz'in yıldızı Cristiano Ronaldo, Fransa maçında sakatlandı ve göz yaşlarıyla sahayı terk etmek zorunda kaldı..

Cristiano Ronaldo tarihe geçti

Cristiano Ronaldo tarihe geçti EURO 2016 yarı final maçında Galler ile karşılaşan Portekiz'de, yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo, tarihe geçti.

Messi'yi ağlarken görmek Ronaldo'ya acı verdi

Messi'yi ağlarken görmek Ronaldo'ya acı verdi Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, Lionel Messi'ye destek verdi ve milli takıma geri döneceğini belirtti.

Selfie Portekiz'in başına dert oldu

Selfie Portekiz'in başına dert oldu UEFA, maç sonu Ronaldo ile özçekim yapan bir taraftar yüzünden Portekiz Futbol Federasyonuna (FPF) disiplin soruşturması açtı.

Ronaldo Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kutladı

Ronaldo Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kutladı Real Madrid'in Portekizli yıldızı Ronaldo, Quaresma'yı arayarak kazandıkları şampiyonluk için tebrik etti.

Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'yi kıyasladılar

Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'yi kıyasladılar Valencia'da üniversitede yapılan bir araştırma, Lionel Messi'nin Cristiano Ronaldo'yu kıyasladılar.

Ronaldo Irina Shayk sevdasından vazgeçmiyor

Ronaldo Irina Shayk sevdasından vazgeçmiyor Cristiano Ronaldo, geçtimiz yıl ayrıldığı kız arkadaşı Irina Shayk’tan vazgeçemiyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER