Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Emre Mor'u takibe aldı

Cristiano Ronaldo Emre Mor'u takibe aldı Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, Instagram hesabından Emre Mor'u takibe aldı.

Cristiano Ronaldo Zidane'a küfür etti

Cristiano Ronaldo Zidane'a küfür etti Las Palmas maçında Zidane'ın 72. dakikada oyundan çıkardığı Cristiano Ronaldo kulübeye geçtikten sonra hocasına "o..... çocuğu" dedi.

Ronaldo'nun menajerinin yıllık kazancı dudak uçuklatıyor

Ronaldo'nun menajerinin yıllık kazancı dudak uçuklatıyor Cristiano Ronaldo'nun kişisel menajeri Ricky Regufe, Portekizli sayesinde özel jetlerden inmiyor, en lüks otellerde kalıyor, birinci sınıf lokantalarda yemek yiyor.

PSG Real Madrid'i rahat geçti

PSG Real Madrid'i rahat geçti 2016 Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nda karşılaşan PSG ve Real Madrid maçında gülen taraf PSG oldu.

Barcelona'dan şaşırtan transfer

Barcelona'dan şaşırtan transfer Barcelona yıllar sonra Andre Gomes transferiyle bir ilki gerçekleştirerek ünlü menajer Jorge Mendes'in bir oyuncusunu renklerine bağladı.

Ronaldo kazandığı primi öyle bir yere bağışladı ki!

Ronaldo kazandığı primi öyle bir yere bağışladı ki! Dünyanın en önemli oyuncuları arasında yerini alan Ronaldo, EURO 2016'dan kazandığı primi kanserli çocukların tedavisi için bağışladı.

Ronaldo ödülünü Nani'ye verdi

Ronaldo ödülünü Nani'ye verdi Euro 2016'da gol krallığı sıralamasında ikinci olan Cristiano Ronaldo, ödülünü kendisiyle aynı sayıda gol atan Luis Nani'ye verdi...

TREND HABERLER
TREND HABERLER