Cengiz Ünder

Cengiz Ünder'in yeni adresi belli oldu

Cengiz Ünder'in yeni adresi belli oldu Sezon başında Medipol Başakşehir'den Roma'ya transfer olan Cengiz Ünder'in devre arasında kiralık olarak gideceği takım belli oldu.

Fenerbahçe'de hedef yerli yıldızlar

Fenerbahçe'de hedef yerli yıldızlar Bu sezon şampiyonluktan başka bir şey düşünmeyen Fenerbahçe’de devre arasının hareketli geçmesi bekleniyor. İşte o isimler...

Cengiz Ünder Süper Lig'e geri dönüyor

Cengiz Ünder Süper Lig'e geri dönüyor Ara transferin hızlı takımlarından birisi olması beklenen Galatasaray'la ilgili İtalyan basınından çok flaş bir iddia geldi. Roma’nın devre arasında Cengiz Ünder’i daha fazla forma bulacağı bir takıma kiralamayı düşündüğünü yazan İtalyan basını, “Galatasaray transferde çok istekli” ifadesini kullandı.

Cengiz Ünder'in Galatasaray transferi için resmi açıklama!

Cengiz Ünder'in Galatasaray transferi için resmi açıklama! Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Cengiz Ünder için milli futbolcunun menajeri Ömer Uzun açıklamalarda bulundu.

Cengiz Ünder'in kadroya alınmama sebebi ortaya çıktı

Cengiz Ünder'in kadroya alınmama sebebi ortaya çıktı Miercea Lucescu’nun İzlanda maçı tercihleri arasında en fazla merak edilen konu, Romalı Cengiz Ünder’in tribüne gönderilmesiydi.

Milli Takım'da büyük revizyon!

Milli Takım'da büyük revizyon! İzlanda hüsranı sonrası Ay-yıldızlılarda kadro baştan aşağı yenilenecek. Bunun 2 sebebi var: 1 - Milli Takım yeniden sevilen hale gelecek 2 - Gençlik ateşiyle geleceğin takımı kurulacak.

Milli maç öncesi iki isim kadro dışı!

Milli maç öncesi iki isim kadro dışı! A Milli Takım'da Serdar Aziz ve Cengiz Ünder, İzlanda maçının kadrosuna alınmadı.

TREND HABERLER