Cengiz Ünder

İtalyan basını Cengiz Ünder'e övgüler yağdırdı

İtalyan basını Cengiz Ünder'e övgüler yağdırdı İtalyan basını, attığı golle Roma'ya 3 puan kazandıran Cengiz Ünder'e övgüler yağdırdı. Eurosport İtalia, "Maçın en iyi oyuncusuydu" yorumunda bulundu.

Cengiz Ünder İtalya'yı salladı! Tarihe geçti...

Cengiz Ünder İtalya'yı salladı! Tarihe geçti... Serie A'daki gururumuz Cengiz Ünder, Roma formasıyla ilk golünü Verona'ya attı. Cengiz Ünder'in attığı bu gol, son 6 yılda atılan, Roma tarihindeki en hızlı gol olarak tarihe geçti.

Galatasaray'ın Cengiz Ünder inadı

Galatasaray'ın Cengiz Ünder inadı Transferde sessizliğini henüz bozamayan Galatasaray, Terim’in ısrarla istediği Cengiz Ünder için harekete geçiyor... Yöneticiler İtalya’ya giderek Roma’yla masaya oturacak ve resmi teklif yapacak.

Cengiz Ünder'in menajerinden transfer iddialarına yanıt

Cengiz Ünder'in menajerinden transfer iddialarına yanıt Menajer Ömer Koray Uzun, Galatasaray'ın genç futbolcuyla ilgilendiğini ancak Cengiz Ünder'in Roma'da kalmak istediğini söyledi.

Galatasaray Cengiz Ünder için girişimlere başladı

Galatasaray Cengiz Ünder için girişimlere başladı Ara transfer döneminde henüz kadrosuna takviye yapmayan Galatasaray, sezon başı Roma'nın yolunu tutan Cengiz Ünder için girişimlere başladı.

Cengiz Ünder'e Avrupa'da büyük onur

Cengiz Ünder'e Avrupa'da büyük onur İtalya Serie A takımlarından Roma'da forma giyen Cengiz Ünder, taraftarlar tarafından belirlenen yılın en iyi genç oyuncusu ödülünün sahibi oldu.

Galatasaray'da Cengiz Ünder seferi

Galatasaray'da Cengiz Ünder seferi Ligi ikinci sırada tamamlayan Galatasaray, ara transfer için kolları sıvadı. Sarı-kırmızılı ekipte ilk hedef, Başakşehir'den Roma'ya transfer olan ancak forma şansı bulamayan Cengiz Ünder var.

TREND HABERLER