Cengiz Ünder

Cengiz Ünder’li Roma evinde Chievo’ya diş geçiremedi

Cengiz Ünder’li Roma evinde Chievo’ya diş geçiremedi Roma, Serie A’nın 4. haftasında evinde karşılaştığı Chievo ile 2-2 berabere kaldı. Roma’da oynayan milli futbolcu Cengiz Ünder, 11 başladığı müsabakada 81 dakika sahada kaldı.

Taraftarlar Cengiz Ünder için yarıştı

Taraftarlar Cengiz Ünder için yarıştı Cengiz Ünder, Roma'da yeni formaların satış etkinliğinde özel konuk oldu. Roma taraftarları Cengiz'le fotoğraf çektirmek için izdiham oluşturdu.

Premier Lig'den Cengiz Ünder'e teklif var

Premier Lig'den Cengiz Ünder'e teklif var Tottenham Kulübü, geçtiğimiz sezon Roma'nın en iyi isimlerinden biri olan Cengiz Ünder'i transfer etmek için girişimlere başladı.

Cengiz Ünder'in tercümanından güldüren çeviri

Cengiz Ünder'in tercümanından güldüren çeviri Cengiz Ünder'in Roma kulüp televizyonundaki açıklamaları sırasında eğlenceli anlar yaşandı. Spikerin İtalyanca sorularını tercüman Cengiz'e yine İtalyanca aktarmaya çalıştı. Cengiz Ünder, "Abi Türkçe'ye çevirecektin" derken, olayın ardından stüdyoda eğlenceli anlar yaşandı.

 Cengiz Ünder yılın en iyi genç oyuncusu seçildi

Cengiz Ünder yılın en iyi genç oyuncusu seçildi Milli futbolcu Cengiz Ünder, İtalyan ekibi Roma’da yılın en iyi genç futbolcusu seçildi.

Cengiz Ünder'in dudak uçuklatan değeri!

Cengiz Ünder'in dudak uçuklatan değeri! Uluslararası Spor Araştırmaları Merkezi CIES, Roma'da forma giyen milli futbolcu Cengiz Ünder'in piyasa değerini belirledi.

Liverpool finalin kapısını araladı

Liverpool finalin kapısını araladı Liverpool, Mohamed Salah'ın 2 gol 2 asist yaparak yıldızlaştığı yarı final ilk maçında Roma'yı 5-2 mağlup etti ve rövanş maçı için büyük bir avantaj yakaladı.

TREND HABERLER