Cengiz Ünder

Göksel Gümüşdağ'dan Cengiz Ünder ve Visca açıklaması

Göksel Gümüşdağ'dan Cengiz Ünder ve Visca açıklaması Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, gündem değerlendirmesinde bulunurken Cengiz Ünder ve Edin Visca transferleriyle ilgili konuştu

İngiliz devi Cengiz Ünder için harekete geçti

İngiliz devi Cengiz Ünder için harekete geçti Premier Lig ekiplerinden Chelsea, genç yetenek Cengiz Ünder için girişimlere başladı.

Başakşehir Cengiz Ünder'in transferi için anlaştı

Başakşehir Cengiz Ünder'in transferi için anlaştı İngiliz ekibi Tottenham, 36 milyon TL karşılığında Başakşehir'de forma giyen Cengiz Ünder'in transferini bitirdi.

Dünya devi Cengiz Ünder'i izledi

Dünya devi Cengiz Ünder'i izledi Dünyanın en büyük kulüplerinden olan Manchester United, Başakşehir-Gençlerbirliği maçını takipteydi. Manchester United scout'u Cengiz Ünder'i izledi.

Abdullah Avcı ve oyuncuları defileye katıldı

Abdullah Avcı ve oyuncuları defileye katıldı Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile bazı futbolcular podyuma çıktı.

Başakşehir-Galatasaray maçı golleri ve geniş özeti

Başakşehir-Galatasaray maçı golleri ve geniş özeti Başakşehir, Süper Lig'in 27. haftasında sahasında ağırladığı Galatasaray'ı 4-0 yenerek puanını 56'ya yükseltti.

Mustafa Saral'dan Cengiz Ünder açıklaması

Mustafa Saral'dan Cengiz Ünder açıklaması Medipol Başakşehir Asbaşkanı Mustafa Saral, basında çıkan Cengiz'in Manchester United'a transferi haberleri için açıklamalarda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER