Beşiktaş

Boateng’den Beşiktaş’a Balotelli sürprizi

Boateng’den Beşiktaş’a Balotelli sürprizi Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Kevin Prince Boateng’den transfer çalışmaları yapan siyah beyazlı yönetime büyük sürpriz. Boateng, Galatasaray’ın transfer listesinde yer alan Balotelli’nin Beşiktaş’a gelmek için teklif beklediği haberini verdi.

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz depremi! Rest çekti

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz depremi! Rest çekti Beşiktaş'ın ekonomik zorluklar yaşadığı bugünlerde Burak Yılmaz tarafında şok eden bir gelişme yaşandı. Takım kaptanı olan Burak Yılmaz yönetimin maaşında indirim yapılması isteğine karşılık rest çekti ve indirim konusunun açılmamasını söyledi.

Beşiktaş'ta kiralık oyuncular ile ilgili karar anı

Kiralık oyuncular ile ilgili karar anı Beşiktaş kiralık oyuncular ile ilgili karar verme aşamasında. Siyah beyazlılarda kiralık oyuncuların çoğu takıma geri dönecek. Oyuncuların durumu sezon öncesi yapılacak kampta belli olacak.

Beşiktaş'ta Karius'un yerine Ersin Destanlıoğlu geliyor

Karius'un yerine o isim geliyor Beşiktaş, Alman file bekçisi Loris Karius ile yollarını ayırma kararının ardından kaleci arayışına geçti. Teknik direktör Sergen Yalçın'ın alt yapı hocalarından tam puan alan Ersin Destanoğlu'nu Karius'un yerine geçirmeyi planladığı öğrenildi.

Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng Türkiye'den ayrıldı

Lens ve Boateng Türkiye'den ayrıldı Süper Lig'de maçlar COVID 19 diğer bir adıyla koronavirüs sebebiyle süresiz ertelendi. Yabancı oyuncular da ülkelerine dönüp bu süreci atlatmak istiyor. Siyah beyazlılardan Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng de ülkesine dönen futbolcular arasında yer alıyor.

Koronavirüs sonrası Beşiktaş'ta ilk ayrılan isim Pedro Rebocho

Koronavirüs sonrası Beşiktaş'ta ilk ayrılan isim Pedro Rebocho Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 yani koronavirüs salgınından sonra Beşiktaş'ta ekomonik sıkıntı nedeniyle ilk ayrılık gerçekleşti. Kiralık oyunculardan Pedro Rebocho ile yollar ayrıldı.

Beşiktaş Fenerbahçe ve Galatasaray'a gönderme yaptı

Beşiktaş Fenerbahçe ve Galatasaray'a gönderme yaptı Beşiktaş ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray'a gönderme yaptı. 3'te 3 Tarih programında çıkan bir soruyu twitter hesabından paylaşan siyah beyazlı kulbün sayfası dün geceden bu ana kadar oldukça fazla etkileşim aldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER