Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi Lens, Ljajic ve Vida'nın biletini kesti

Ahmet Nur Çebi 3 yıldızın biletini kesti Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi çok önemli açıklamalarda bulundu. Ahmet Nur Çebi yeni sezon için planlarından, sözleşmesi bitecek futbolculara ve ekonomik sıkıntı nedeniyle indirim kabul etmeyen futbolculara kadar her konuda konuştu.

Burak Yılmaz Çinlilerden özür diledi

Burak Yılmaz Çinlilerden özür diledi Beşiktaş'lı futbolcu Burak Yılmaz geçtiğimiz günlerde Çin'in yemek yeme şekli ve adetleri ile ilgili sözler söylemişti. Burak Yılmaz'ın o sözleri Çin basınında büyük tepki topladı. Bunun üzerine Burak Yılmaz da Çinlilerden özür diledi.

Burak Yılmaz sözleriyle Çin'de gündem oldu

Burak Yılmaz Çin'de gündem oldu Beşiktaş'ta forma giyen Burak Yılmaz, Çinliler hakkında söylediği sözler yüzünden Çin'de gündem oldu. Burak Yılmaz daha önce Beijing Guan takımında oynamıştı. Şimdi ise Çinliler hakkında söylediği sözler ülke basınında yer aldı.

Beşiktaş'tan flaş Caner Erkin kararı! Kabul etmezse yollar ayrılacak

Beşiktaş'tan flaş Caner Erkin kararı! Beşiktaş yeni sezon için transfer çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Siyah beyazlıların teknik direktörü Sergen Yalçın ile takımda sözleşmesi bitecek futbolcular değerlendiriliyor. Caner Erkin de bu isimlerden biri. Yönetim Caner Erkin'e yeni sözleşme sunacak ve maaşında ciddi bir indirim yapılmasını isteyecek. Eğer kabul etmezse yollar ayrılacak.

Babel'den Beşiktaşlıları kızdıran paylaşım!

Babel'den Beşiktaşlıları kızdıran paylaşım! Süper Lig'de bu sezon ortasında Ajax'a kiralık olarak giden Ryan Babel sosyal medya hesabından Beşiktaş camiasını kızdıracak bir paylaşım yaptı. Babel paylaştığı hikayede Galatasaray - Beşiktaş anketini yüzde 82 oyla Galatasaray kazandı. Bu durum ise bazı Beşiktaşlıları çok kızdırdı.

Burak Yılmaz isyan etti! 'Bu dönemde para konuşan vicdansızdır'

Burak Yılmaz isyan etti! 'Bu dönemde para konuşan vicdansızdır' Beşiktaş'ta forma giyen ve takım kaptanı olan Burak Yılmaz, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen Süper Lig ve maaşlarında yapılan indirim hakkında çok çarpıcı ifadeler kullandı. Burak Yılmaz 'Bu dönemde para konuşan vicdansızdır' dedi.

Beşiktaş Loris Karius'un yerine Rafal Gikiewicz'i alıyor

Beşiktaş Loris Karius'un yerine onu alıyor Beşiktaş Alman file bekçisi Loris Karius ile yollarını ayırdı. Bu ayrılıktan sonra siyah beyazlı camia kaleye kimin geçeceğini merak ediyordu. Yönetim konuyla ilgili bir ismi gözüne kestirdi. Beşiktaş Karius'tan sonra kaleye bu kez de bir başka Alman kaleci Rafal Gikiewicz'i getirmek istiyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER