Belhanda

Derbide oynayacak mı? Belhanda gelişmesi

Derbide oynayacak mı? Belhanda gelişmesi Kasımpaşa maçında çenesine darbe alan ve ameliyat olan Faslı futbolcudan iyi haber geldi.

Belhanda’dan taraftarlara teşekkür

Belhanda’dan taraftarlara teşekkür Galatasaray’ın Faslı oyuncusu Younes Belhanda, geçirdiği ameliyatın ardından kendisine destek veren taraftarlara teşekkür etti.

Belhanda şoku! Sahalardan ne kadar uzak kalacak?

Belhanda şoku! Sahalardan ne kadar uzak kalacak? Galatasaray’a Belhanda’dan kötü haber… Kasımpaşa’nın stoperi Veysel Sarı’nın diziyle suratına çarptığı pozisyon sonrası çenesinde iki adet kırık oluştuğu tespit edilen Belhanda bıçak altına yattı. Faslı yıldız 5-6 hafta takımdan uzak kalacak.

Galatasaray'a Belhanda müjdesi

Galatasaray'a Belhanda müjdesi Fas Milli Takımı’ndan sakatlığı gerekçesiyle kadrodan çıkartılan Belhanda, Galatasaray’da takımla birlikte çalışmalara başladı.

Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor

Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor Galatasaray'dan sürpriz operasyon.. Kadrosundaki yabancı sayısı 14’e çıkan Galatasaray yeni oyunculara yer açmak için Mbaye Diagne ve Kostas Mitroglou gönderilecek, Ozornwafor 1 yıllığına kiralanacak..

Galatasaray'ın flaş Belhanda kararı

Galatasaray'ın flaş Belhanda kararı Geçtiğimiz sezonki şampiyonlukta önemli bir pay sahibi olan Faslı yıldız Younes Belhanda için hergün yeni bir iddia ortaya çıkıyor.. Takımdaki geleceği merak konusu olan Belhanda için yönetim kararını verdi.. Peki Younes Belhanda takımda kalacak mı?

Younes Belhanda kriz çıkardı! Antrenmanda kavga

Younes Belhanda kriz çıkardı! Antrenmanda kavga Galatasaray'ın yıldız ismi Younes Belhanda, ülkesi Fas'ın Afrika Uluslar Kupası kampında büyük bir krize sebebiyet verdi.

TREND HABERLER