Belhanda

Fatih Terim'den Belhanda'nın satışına şartlı onay

Fatih Terim'den Belhanda'nın satışına şartlı onay Suudi Arabistan kulübü Al İttihad, Belhanda’yı 7 milyon euro karşılığında renklerine bağlamaya çalışıyor. Araplar, Faslı yıldızla 5 milyon euro yıllık ücret karşılığında el sıkıştı. Yönetim, son sözü Fatih hocaya bırakırken, Terim’den şartlı onay çıktığı öğrenildi.

Galatasaray'da Belhanda şoku!

Galatasaray'da Belhanda şoku! Galatasaray, evinde MKE Ankaragücü'nün konuk ederken sarı kart gören Belhanda cezalı duruma düştü.

Belhanda'nın yerine sürpriz isim!

Belhanda'nın yerine sürpriz isim! Kadroda büyük bir değişimin startını veren Galatasaray'da şimdi de gözler Belhanda'da!

Belhanda Al Ittihad ile anlaştı!

Belhanda Al Ittihad ile anlaştı! Galatasaraylı Younes Belhanda'yı kadrosuna katmak isteyen Suudi Arabistan ekibi Al Ittihad, Faslı futbolcuyu ikna etti.

Galatasaray Leipzig ile berabere kaldı

Galatasaray Leipzig ile berabere kaldı Galatasaray, Almanya Bundesliga takımlarından Leipzig ile deplasmanda yaptığı hazırlık maçında 1-1 berabere kaldı.

Belhanda'nın fiyatı 5 milyon euro

Belhanda'nın fiyatı 5 milyon euro Kariyerini Almanya ya da Fransa’da sürdürmek isteyen Galatasaray'ın Faslı 10 numarası Younes Belhanda ile Nice ve Monaco ilgileniyor.

Galatasaray'da kadro değişiyor

Galatasaray'da kadro değişiyor Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Hasan Şaş'ın ocak ayında birçok oyuncuyu göndereceklerini söyledi.

TREND HABERLER