Abdullah Avcı

Abdullah Avcı talimat verdi! Eski Galatasaraylı Kartal oluyor

Avcı talimat verdi! Eski Galatasaraylı Kartal oluyor Beşiktaş'la 3 yıllık sözleşme imzalayan Abdullah Avcı yönetimden ilk transferi istedi.. Daha önce Galatasaray'da forma giyen Yasin Öztekin Beşiktaşlı oluyor..

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı dönemi resmen başlıyor

Beşiktaş'ta yeni dönem resmen başlıyor Beşiktaş'ta Şenol Güneş devri dün akşam resmen bitti.. Transferi için görüşmelerin olumlu sonuçlandığı Abdullah Avcı dönemi ise başladı.. Avcı Başakşehir'den ayrıldıktan sonra sözleşme imzalanacak..

Fenerbahçe'den Abdullah Avcı için flaş açıklama

Fenerbahçe'den Abdullah Avcı için flaş açıklama Fenerbahçe, teknik direktörlük için Abdullah Avcı'ya teklif yapıldığı haberleri hakkında flaş bir açıklama yayınladı..

Bomba iddia! Abdullah Avcı'yla anlaşma tamam

Bomba iddia! Abdullah Avcı'yla anlaşma tamam Fenerbahçe yönetimi alınan kötü sonuçlar sonrasında Ersun Yanal ile yolları ayırma kararı aşamasında..Yerine ise en güçlü aday Abdullah Avcı.. Abdullah Avcı ile anlaşıldığı iddiası ise gündeme bomba gibi düştü..

Ersun Yanal'ın yerine gelecek isim belli oldu

Ersun Yanal'ın yerine gelecek isim belli oldu Fenerbahçe'de kötü gidişin faturası Ersun Yanal'a kesildi.. Tecrübeli teknik adam beklentilere karşılık veremeyince yönetim yerine gelebilecek adayları gözden geçirmeye başladı..

Abdullah Avcı için şok tezahürat

Abdullah Avcı için şok tezahürat Beşiktaşlı taraftarlar, Medipol Başakşehirli oyuncuların yere düştüğü her pozisyonda, "Abdullah Avcı yere yatsana" tezahüratında bulundu.

Beşiktaş teknik direktörlüğü için 3 isim geçiyor

Beşiktaş teknik direktörlüğü için 3 isim geçiyor Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten boşalacak teknik direktörlük koltuğu için Sergen Yalçın ve Abdullah Avcı'nın ismi geçiyor. Taraftarlar ise Guti'yi istiyor.