Abdullah Avcı

Abdullah Avcı 4 ismi kadroda düşünmüyor

Abdullah Avcı 4 ismin biletini kesti Beşiktaş'ın 12 gün süren Avusturya kampı sona erdi. Oyuncuları yakından tanıma fırsatı yakalayan teknik direktör Abdullah Avcı'nın Lens, Mirin, Roco ve Umut Nayir'i kadroda düğünmediği öğrenildi.

Abdullah Avcı Beşiktaş yönetimi uyardı! Transfer gerçekleşmezse...

Abdullah Avcı Beşiktaş yönetimi uyardı! Transfer gerçekleşmezse... Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, defans eksikliğinin sezonu etkileyeceğini belirterek yönetimden transferin bir an evvel gerçeklemesini istedi.

Beşiktaş'ta 2 futbolcuya yol göründü

Beşiktaş'ta 2 futbolcuya yol göründü Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi transfer hamleleri devam ediyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı, iki isim ile yolları ayırmaya hazırlanıyor.

Edin Visca Beşiktaş için gemileri yaktı

Edin Visca Beşiktaş için gemileri yaktı Kara Kartal, Visca için Başakşehir ile görüşmüş ancak 15 milyon Euro’luk bonservis sorunu ile karşılaşmıştı. Transferde Boşnak futbolcu devreye girdi, yönetimden kolaylık istedi.

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı dönemi resmen başladı

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı dönemi resmen başladı Beşiktaş, teknik direktörlük görevine getirdiği Abdullah Avcı ile çalışmaya resmen başladıı.. Vodafone Park'ta düzenlenen ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın da katıldığı törende 55 yaşındaki teknik adam, 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

Beşiktaş Altınordulu Kerim Alıcı'nın peşine düştü

Beşiktaş'ın hedefindeki sürpriz isim Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Altınordu'da forma giyen sağ bek Kerim Alıcı ile Beşiktaş'ın ilgilendiği öğrenildi. Abdullah Avcı'nın uzun süredir takip ettiği Kerim'i özellikle kadroda görmek istediği iddia edildi.

Abdullah Avcı'nın yönetimden ilk istediği isim Kagawa

İşte Abdullah Avcı'nın yönetimden ilk istediği isim Beşiktaş'ta transfer çalışmaları yeni teknik direktörün gelmesi ile hız kazandı.. Abdullah Avcı'nın takımda mutlaka görmek istediği isim Dortmund'dan devre arasında kiralanan ve geri dönen Kagawa oldu.