BEŞİKTAŞ

Beşiktaş teknik direktörlüğü için 3 isim geçiyor

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten boşalacak teknik direktörlük koltuğu için Sergen Yalçın ve Abdullah Avcı'nın ismi geçiyor. Taraftarlar ise Guti'yi istiyor.

Beşiktaş teknik direktörlüğü için 3 isim geçiyor

Beşiktaş'ta gündem teknik direktör. Şenol Güneş'in 1 Haziran itibariyle A Milli Takım'ın başına geçecek olması nedeniyle hoca arayışlarına başlayan siyah-beyazlılar, bu hafta yapılacak olan yönetim kurulu toplantısının ardından ilk temaslara başlayacak. Siyah-beyazlılarda liste başı, Alanyaspor'la oldukça iyi bir grafik çizen Sergen Yalçın bulunuyor.

Siyah-beyazlı takımın efsane yıldızlarından olan Yalçın, taraftarın da istediği bir isim. Listede bulunan bir diğer isim ise lider Başakşehir'i adım adım şampiyonluğa götüren Abdullah Avcı. Avcı ismi yönetimin gündeminde olsa da tecrübeli çalıştırıcı için sezon sonu beklenecek.

TRİBÜNLER GUTI'Yİ İSTİYOR

Beşiktaşlı taraftarlar, Atiker Konyaspor karşılaşması sırasında siyah-beyazlıların yardımcı hocası Gutiiçin sevgi gösterisinde bulunurken, bu duruma yöneticiler de kayıtsız kalmadı. Daha önce yapılan toplantılarda takımı Guti'ye emanet etme önerisi de taraftarın olumlu tepkisiyle pekişti. Yönetimin yarısına yakını, takımı tanıyan ve sezon boyunda futbolcularla diyaloğunu çok iyi noktaya getiren Guti'nin bu işin altından kalkacağı yönünde görüş bildirdi.

Yorumlar