Başakşehir

Arda Turan'ın en mutlu günü

Arda Turan'ın en mutlu günü Başakşehir'in futbolcusu Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın çocuğu dünyaya geldi.

Medipol Başakşehir - Kayserispor maçının golleri ve özeti

Medipol Başakşehir - Kayserispor maçının golleri ve özeti Spor Toto Süper Lig'in 9. hafta mücadelesinde Medipol Başakşehir sahasında Kayserispor'u 1-0 yendi. İşte maçın özeti...

Arda Turan hakkında FETÖ soruşturması

Arda Turan hakkında FETÖ soruşturması Şarkıcı Berkay'a saldırmasının ardından hakkında dava açılan Arda Turan hakkında, FETÖ soruşturması yürütüldüğü de ortaya çıktı.

Başakşehir'in Arda Turan'a kestiği ceza belli oldu

Başakşehir'in Arda Turan'a kestiği ceza belli oldu Başakşehir Kulübü, Arda Turan'ın şarkıcı Berkay'la yaşadığı olay sonrası yönetim kurulunu topladı ve oyuncu ile ilgili verdiği cezayı açıkladı.

Başakşehir Arda Turan için toplanıyor

Başakşehir Arda Turan için toplanıyor Medipol Başakşehir yönetimi, Arda Turan'ın şarkıcı Berkay ile yaşadığı kavga sonrası toplanma kararı aldı. Yapılacak toplantının ardından Arda Turan ile ilgili karar kamuoyu ile paylaşılacak.

 Arda Turan için istenen ceza belli oldu!

Arda Turan için istenen ceza belli oldu! İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ailenin Korunması ve Kadına Şiddetin Önlenmesi Bürosu'nca, Emirgan'daki bir eğlence mekanında Turan ile "Berkay" olarak tanınan şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavgayla ilgili yürütülen soruşturma tamamlandı.

Arda Turan özür dileyecek!

Arda Turan özür dileyecek! Şarkıcı Berkay ile arasında geçen kavga sonrası kulübünden helallik isteyeceğini açıklayan Arda Turan'ın düzenlenecek bir basın toplantısıyla tüm Türkiye'den özür dileyeceği iddia edildi. Öte yandan Başakşehir yönetiminin Arda Turan'a büyük bir para cezası vereceği belirtildi.

Ahmet Çakar Arda ve Berkay'a demediğini bırakmadı

Ahmet Çakar Arda ve Berkay'a demediğini bırakmadı Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Arda ile Berkay arasında yaşanan kavgayla alakalı yaptığı yorumda her iki isme de fena giydirdi.

Arda Turan'a bir şok da eski şoföründen

Arda Turan'a bir şok da eski şoföründen Başakşehirli futbolcu Arda Turan'a eski şoförü Aşkın Yıldırım tarafından kendisini haksız yere işten çıkardığı iddiasıyla açılan 'belirsiz alacak' davasında mahkeme taraflara tanıklarını bildirmeleri için süre verdi.

Tartışmalı pozisyon için VAR kuralları ne diyor?

Tartışmalı pozisyon için VAR kuralları ne diyor? Fenerbahçe-Başakşehir maçında VAR arızasından dolayı iptal edilen golde hakemin kuralları doğru uyguladığı ifade edildi.

TREND HABERLER