eposta yazdır zoom+ zoom-

Türkiye Kupası'nda üçüncü tur maçlarının programı açıklandı

Türkiye Kupası'nda üçüncü tur maçlarının programı açıklandı

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçlarının programı belli oldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-09-2018 17:32 - Güncelleme: 17-09-2018 17:32

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada tek maç eleme sistemine göre oynanacak üçüncü tur maçlarının programı şöyle:

25 Eylül Salı:
13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Anagold 24Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep (Müstakil Atletizm Pisti)
14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
14.30 Diyarbekirspor-Samsunspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.30 Altındağ Belediyespor-Manisaspor (Aktepe)
15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap Spor Tesisi)
15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor (Kırklareli Atatürk)
15.00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor (Bozüyük İlçe)
15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor (Nazilli İlçe)
15.00 Pendikspor-Altınordu (Pendik)
15.00 Maltepespor-Menemen Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
16.30 Tire 1922-Sivas Belediyespor (Tire Tayfur Çiçek)
18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir)
20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

26 Eylül Çarşamba:
13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor (Amasya 12 Haziran)
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Van Atatürk Şehir)
14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor (Gaziantep)
14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor (7 Aralık)
14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor (Antakya Atatürk)
14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)
14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor (Erbaa İlçe)
14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay (Kırşehir Ahi)
14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kemal Kaynaş)
14.30 Bartınspor-Sarıyer (Bartın Atatürk)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Atatürk)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca İlçe)
15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor (Bucak İlçe)
15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa (Bandırma 17 Eylül)
15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor (Stat henüz belli değil)
15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor (Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç)
15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)
17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare (Zafer)
19.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Fethiye İlçe)
19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)
19.00 Boluspor-Payasspor (Bolu Atatürk)
19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor (GAP)
19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor (Stat henüz belli değil)
20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Çaykur Didi)

27 Eylül Perşembe:
13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor (Beyçayırı)
14.30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor (Stat henüz belli değil)
14.30 Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Niğde 5 Şubat)
15.00 Eyüpspor-Pazarspor (Atatürk Olimpiyat)
15.00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgülderespor (Kastamonu Gazi)
17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler (Balıkesir Atatürk)
19.30 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk)

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Türkiye Kupası'nda üçüncü tur maçlarının programı açıklandı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro