eposta yazdır zoom+ zoom-

NTV Spor'da kahkaha tufanı (Video)

NTV Spor'da kahkaha tufanı <font color='#3333FF'>(Video)</font>

Fuat Akdağ ve Rıdvan Dilmen'in yer aldığı Not Defteri adlı programa bu hafta Tolga Çevik konuk oldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-04-2011 18:37 - Güncelleme: 25-10-2015 15:10
NTV Spor'un beğeniyle izlenilen programlarından biri olan Not Defteri'nde Fuat Akdağ ve Rıdvan Dilmen'in konuğu Komedi Dükkanı'nda başarılı bir performans sergileyen Tolga Çevik'ti. 
 
 
Deneme 

Komedi Dükkanı adlı programla büyük üne kavuşan Tolga Çevik izleyenleri esprileriyle kırıp geçirdi. Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyen ünlü komedyenin futboldan uzak kalması program boyunca karşılık birçok espriye sebebiyet verdi. 
 
Taffarel'in Galatasaray'dan ayrıldığını 2009 yılında fark ettiğini söyleyerek futbola ne kadar uzak olduğunu anlatan Tolga Çevik zamanı olmadığını ve futbolda geri kaldığını ifade etti. Galatasaraylı Tolga Çevik "Futbol oynar mısın? sorusuna ise "Solağım ve sol ayağımı en son 1986 yılında kullandım, yıpratmak istemiyorum" esprisiyle cevap verdi.

Fanatik bir Galatasaraylı olmamasına karşın takımının son durumu hakkında çok üzgün olduğunu kaydeden ünlü komedyen yabancı futbolcu sayısının çok fazla olduğu yorumunda bulundu. Çevik "Teknik direktör tamam ama bu kadar fazla yabancı futbolcuya karşıyım. Takımdaki Türkler ne kadar artarsa başarı da doğru orantılı artar" diye konuştu.

Tolga Çevik NTV Spor'da projeleri hakkında bilgi verirken "Komedi oynayan bir oyuncunun ülkemizde sert bir rolde oynaması çok zor" diye ifade ederken hayatın mutluluk reçetesi olarak devamlı gülmeyi önerdi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN NTV Spor'da kahkaha tufanı (Video) haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro