eposta yazdır zoom+ zoom-

Ndiaye'den gelecek parayla maaşlar ödenecek

Ndiaye'den gelecek parayla maaşlar ödenecek

Stoke City ile 15+1 milyon euro karşılığında el sıkışan Galatasaray yönetimi, bu transferden gelecek parayla oyuncuların 4 aylık maaşlarını ödeyecek.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-01-2018 10:34 - Güncelleme: 30-01-2018 10:34

Badou Ndiaye'yi Stoke City'ye satan Galatasaray'da öncelikli hedef gelecek peşinat ve bununla oyunculara hemen ödeme yapılması…

MAAŞLAR ÖDENECEK: Sarı-kırmızılı yönetim, bu nedenle paranın önemli bir kısmını nakit olarak istedi. İngiliz ekibi ile yapılan pazarlıkta peşinat konusuna büyük önem veren Cim-Bom, ödenecek bonservisin 10 milyon eurosunun bugün hesaba yatırılmasını istedi.

Böylece gelecek para ile futbolcuların 4 aylık birikmiş alacakları ödenecek ve kriz aşılmış olacak.

AMAÇ BORCU YOKTUR KAĞIDI ALMAK: Sarı-kırmızılı yönetim, oyuncu ve çalışanlarından “Borcu yoktur” kağıdını almak için en geç yarın bu ödemeleri yapmak durumunda… Aksi takdirde hem UEFA ile başı belaya girecek, bazı futbolcuların bedelsiz olarak gitmesinin yolu açılacak.

Ndiaye

Takım içi dengelerin kurulması ve borçların ortadan kalkması adına Ndiaye'nin gidişine onay veren Galatasaray Yönetimi, yapılan anlaşmaya bir sonraki satıştan pay verilmesini de koydurdu.

Böylece Stoke City Ndiaye'yi satması halinde Galatasaray'a %15 pay verecek.

27 yaşındaki futbolcuya ödenmesi gereken 900 bin euro ile beraber Osmanlıspor'a verilmesi söz konusu 1.5 milyon euroluk bonuslardan da kurtulan Galatasaray böylece bu operasyonla kârlı bir ticaret yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ndiaye'den gelecek parayla maaşlar ödenecek haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • manuel 30 Ocak 2018 17:32 dua edin devlet koruyor. devlet korumasa ne hic bir istan bul kulubu ligde tutunamaz

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro