eposta yazdır zoom+ zoom-

Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu gerilimi

Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu gerilimi

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, başkan adaylarının birlikte GS TV'ye çıkması için düzenlenen panele başkan Mustafa Cengiz katılmayacağını söylediğini, yayın için de izin vermediğini iddia etti. Sarı-kırmızılı kulübün resmi sitesinde, başkan Mustafa Cengiz'in imzasını taşıyan bildiride ise divan kurulunun bu tutumu eleştirildi

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-05-2018 10:40 - Güncelleme: 22-05-2018 10:40

Divan Kurulu seçimlerinde yeni yönetimin desteğini de alıp koltuğa oturan Eşref Hamamcıoğlu ile başkan Mustafa Cengiz arasına kara kedi girdi.

Hamamcıoğlu, adayların birlikte GS TV'ye çıkması için düzenlenen panele Cengiz'in katılmayacağını ilettiğini, yayın için de izin vermediğini iddia etti.

Resmi siteden Cengiz imzasıyla yayınlanan bildiride, Hamamcıoğlu'nun istişare yapmadan emrivaki şekilde panel daveti yaptığı öne sürülüp “Galatasaray başkanlığına sadece genel kurul emir ve talimat verebilir. Değerli Divan Kurulumuz'un yönetimden kopuk, adaylardan birini destekler görüntüsü ve intibası verebilecek bu tür polemik ve medya aktivitelerine girmesi üzüntü vericidir” eleştirisi yapıldı.

Ayrıca panelde önceden belirlenen programlar nedeniyle yer alınamayacağının iletildiği ve her başkan adayına birer saatlik yayın önerisinde bulunulduğu vurgulandı.

GS TV de ilerleyen saatlerde “Bize böyle bir talimat verilmedi” duyurusu yaptı. Daha sonra Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu'nun proje tanıtım panelleri GS TV'den yayınlandı.

İŞTE GALATASARAY’IN YAPTIĞI AÇIKLAMA;Divan Başkanı Sn Eşref Hamamcıoğlu tarafından Tüzüğümüzün 99.1 maddesi gereğince Galatasaray Yönetim Kuruluna dilek ve tavsiye olarak başvurmak yerine doğrudan Galatasaray Başkanlık makamına, “gün ve saat tespiti” için hiç bir ön görüşme, istişare yapılmadan emrivaki şekilde yollanan adayların katılabileceği Panel Daveti için Başkanlık tarafından saat 13:19’da verilen yanıt aşağıdadır.

Galatasaray Başkanlığı’na sadece Genel Kurul emir ve talimat verebilir. Değerli Divan Kurulumuzun Yönetimden kopuk, adaylardan birini destekler görüntüsü ve intibası verebilecek bu tür polemik ve medya aktivitelerine girmesi üzüntü vericidir.

Camiaya saygıyla duyurulur.

Mustafa Cengiz

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı

Gomis'e Fenerbahçe'den kutlama mesajı atan futbolcu kim?

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu gerilimi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • misafir 22 Mayıs 2018 14:53 bunlarda insanin ya kafasini karistirirlar, yada midesini bulandirirlar...

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Mustafa Cengiz
MUSTAFA CENGİZ KİMDİR?

949 yılında Gaziantep'in Nizip ilçesinde doğan Mustafa Cengiz, Gaziantep Lisesi ve Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. Köy-Koop oluşumunda kurucu uzman olarak çalışan Mustafa Cengiz, TANSA Genel Müdürlüğ&u

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro