eposta yazdır zoom+ zoom-

Futbol camiası iftarda bir araya geldi

Futbol camiası iftarda bir araya geldi

Kulüpler Birliği Vakfı, iftar yemeği gerçekleştirdi. İftar yemeğine, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile Beşiktaş Kulübü Başkanı ve aynı zamanda vakfın da başkanlığını yürüten Fikret Orman da katıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-06-2018 23:22 - Güncelleme: 06-06-2018 23:22

Kulüpler Birliği'nin düzenlediği iftar yemeğinde Beşiktaş Başkanı ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç aynı masada oturdular.
Kulüpler Birliği Vakfı, Swissotel'de iftar yemeği gerçekleştirdi.

İftar yemeğine, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koçile Beşiktaş Kulübü Başkanı ve aynı zamanda vakfın da başkanlığını yürüten Fikret Orman, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili Servet Yardımcı da katıldı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Katıldığımız pek çok iftar gibi buna da katıldık. Fikret başkana çok teşekkür ediyorum bizi ağırladığı için, bu tip toplantıları daha fazla yapmamız lazım. Biz yola çıktığımıdan beri aynı şeyi söylüyoruz. Sahada kora kor rekabet, saha dışında yapıcı rekabet. Her birimizi ilgilendiren konu, bu işin değerini, seyir zevkini artırmak, dünyada daha tanınır hale getirmek. Bunun için birbirimizle konuşabilmemiz gerekiyor. Çok basit. Size garip gelen şeyler bana normal geliyor. Beklentilerinizi karşılayamadıysam bu açıdan özür diliyorum" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Futbol camiası iftarda bir araya geldi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR22 YORUM
  • Hakkı Baba 07 Haziran 2018 12:00 Bir GS taraftarı olarak sporun barış, dostluk ve kardeşlik havasında olması yönünde atılan adımları destekliyorum.

    CEVAP YAZ 0 5

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro