eposta yazdır zoom+ zoom-

Fenerbahçe'de şezlong krizi!

Fenerbahçe'de şezlong krizi!

Temsilci üyeler de asiller gibi kulübe ait tesislerden indirimli yararlanıyor. Yaşanan yoğunluk nedeniyle yıllarca spor yapmış üyeler tesislerde yer bulamıyor. Gelen yoğun şikayetleri yönetim gündemine aldı, bu üyelik tipinin iptali gündemde.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-08-2018 09:32 - Güncelleme: 09-08-2018 09:32

Fenerbahçe'de iki farklı üye profili arasında çıkan kriz, yönetime kadar yansıdı. Sarı-Lacivertli kulübün bünyesinde ‘Asil’ ve ‘Temsilci’ olarak 2 tip kulüp üyesi bulunuyor. 10 bin TL verip üye olan ‘Asil’ üyeler kongrede oy kullanırken, 2 bin TL ile üye olanların oy hakkı yok.

Ancak bu üyeler kulübün sağladığı çeşitli imkanlardan asil üyeler gibi yararlanma hakkına sahip. Kulübün sosyal tesislerinden ekonomik fiyatlarla yararlanabiliyorlar, bilet alımında da öncelik hakkına sahipler. ‘1 Milyon Üye’ kampanyası dahilinde yapılan üye sayısının çokluğu özellikle yaz döneminde F.Bahçe sosyal tesislerinde büyük sıkıntıya neden oluyor.

Emre Akbaba Galatasaray için Fenerbahçe'yi reddetti


HAVUZLARDA YER BULAMIYORUZ : Akşam'ın haberine göre; Kulübe ait havuz ve restoranlardan ekonomik fiyatlarla yararlanan bu üyelerin yoğunluğu nedeniyle, asil üyeler büyük sıkıntı yaşıyor. ‘Adam 2 bin TL vermiş, benimle aynı haklara sahip. Sabahleyin gelip havuzda şezlongları kapatıyorlar, biz yer bulamıyoruz. Ben kaç senelik üyeyim, bu kulüpte yıllarca sporcu olarak da hizmet verenlerimiz var. Ama temsilci üyeler yüzünden mağduruz. Bu adil değil. Diğer hizmetlerde de aynı durum geçerli’ diyen asil üyeler, yönetime yoğun şekilde bu durum hakkında şikayette bulundu.

Flaş gelişme! Vida kararını değiştirdi!


KONU YÖNETİMİN GÜNDEMİNDE : Gelen çok sayıda şikayeti değerlendiren yönetim de ‘Temsilci Üye’ uygulamasını dondurdu. Şu anda kulübe temsilci üye alımı yapılmıyor. Yönetimin bu konuda bir değerlendirme yapacağı ve temsilci üyelik statüsünü iptal edeceği de konuşuluyor. Camiada yapılacak genel istişare toplantılarının ardından bu konuda bir yol haritası belirlenmesi ve uygulamaya konulması planlanıyor. Temsilci üyeliğin kaldırılmayıp, bir takım haklarda kısıtlamaya gidilmesi önerisi de tartışılıyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fenerbahçe'de şezlong krizi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Tufan ayvalık 09 Ağustos 2018 23:03 Sanki her şey toz pembe sn başkanımıza kafayı yedirtecekler FENERBAHÇE belli bir vade süresinden sonra iyi olacak her şeyin üstesinden gelecek futbol dahil tüm spor branşları bu ülkede FENERBAHÇE üzerine kurulu avrupada dünyada olimpiyatlarda fb li sporcular çok fazlasıyla ülkemizi temsil ediyor Avrupa şampiyonu guliyev fb li atlet teşekkürle şanlı bayrağımızı avrupada ve dünya şampiyonu olarakta dalgalandırdığın için

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro