eposta yazdır zoom+ zoom-

Ebru Köksal suskunluğunu bozdu

Ebru Köksal suskunluğunu bozdu

Şike sürecinde UEFA'ya yazılan mektup nedeniyle Fenerbahçe camiasının tepki gösterdiği Ebru Köksal, suskunluğunu bozdu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-09-2013 13:11 - Güncelleme: 21-10-2015 07:34
Şike sürecinde UEFA'ya yazılan mektup nedeniyle Fenerbahçe camiasının tepki gösterdiği Ebru Köksal, suskunluğunu bozdu.
 
EBRU KÖKSAL'IN AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN... 

Mehmet Ali Aydınlar döneminde Türkiye Futbol Federasyonu'nda (TFF) görev alan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Köksal, Beyaz TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 
"BU VAKİT SONRASI KONUŞMAM UYGUN OLMAZ"

"Mehmet Ali Aydınlar söylenecek her şeyi söyledi. Bu konuda konuşmadım, konuşmak da istemedim. Söyleyecek bir şeyim yok. Kendisi de tamamiyle görüşmelerin onun yaptığını, yaptığı konuşmaları da hafifletecek yazıları yazdırdığına da söyledi. Benim bu vakit sonrası konuşmam uygun olmaz. O tüm gerekli olanları söyledi."

"HAKSIZLIĞA UĞRADIM!"

"Bu süreçte 4 ay 5 gün Federasyon'da çalıştım. Çok kısa bir süre oradaydım. Bu süreçte de kimse kendi başına hareket etmedi. Camialara zarar verecek çalışma içinde de olmadık. Yeri gelip de zaten o kurumların içinde kişiye açıklayacağı için ben açıkçası ayrıca bir açıklama yapma ihtiyacı duymadım. Tabii ki çok haksızlığa uğradım. Aydınlar'ın açıklamasıyla durum zaten biraz daha anlaşıldı."

"ONU HEDEF GÖSTERENLERE SORMAK GEREK"

Galatasaraylı olmanızdan dolayı mı hedef gösteriliyorsunuz sorusu karşısında ise ''Onu bilemiyorum. Hedef gösterenlere sormak gerek'' ifadelerini kullandı.

"FENERBAHÇE'YE KIRGINIM"

"Fenerbahçe camiasına kırgınım. Ama bu kırgınlığı da anlayışla karşılayabiliyorum. Ben başka büyük kavga ve savaşın arasında kalan işini yapmaya çalışan insandım. Günü geldiğinde hakkımızı teslim edeceklerdir."

"BEN BU SÜRECİ İYİ BİLMİYORUM"

"Ben bu süreci iyi bilmiyorum. Ben bu dosyayı bilmiyorum. İçerisinde de olmadım. Mehmet Ali Aydınlar konuşmasında yeni yapılanmadan, tasarruftan, ileriye dönük alt yapı çalışmalarından bahsetti. Benim oradaki 4 aylık süreçte vaktimin %99'unu bu işlere harcadım."

"İSTEMEDİĞİM HALDE SÜRECE DAHİL OLDUM"

"Benim böyle konu için hiçbir zaman yorumum olmaz, olmayacaktır. İçinde bulunmak istemediğim süreçti. Benim Federasyon'a girişi amacım, uzun vadeli projelerde ve Türk futbolunun yeni yapılanması için gitmiştim. Yanlış dönemde gitmişim. İçerisinde bulunmak istemediğim sürece dahil olmak zorunda kaldım. 1.5 senedir bunun sıkıntılarını çekiyorum. Demeçte vermek istemiyorum, konuşmak da istemiyorum. Bir an önce bu konu kapansın istiyorum."

"AİLEM DE ÜZÜLDÜ"

"Bu konuda ailem de hayli üzüntülü. Benim bu süreçte bir suçumun olmadığını onlar da biliyor. Ailemin üzüntü dışında rahatsızlığı yok."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ebru Köksal suskunluğunu bozdu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR39 YORUM
  • Misafir1306 25 Eylül 2013 13:06 Bir başkanı Atatürk'e suikast düzenleyen , bir başkanı asker kaçağı olanlar hangi yüzle yorum yapıyorlar anlamıyorum.....

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro