DİĞER HABERLER VİDEO GALERİ

PSV Eindhoven kadın futbol takımı bakın maçlara nasıl hazırlanıyor

PSV Eindhoven kadın futbol takımı bakın maçlara nasıl hazırlanıyor PSV Eindhoven kadın futbol takımının antrenman görüntüleri sosyal medyada futbolseverler tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Top ve kaleyi boyalı yumurta ile seçtiler

Top ve kaleyi boyalı yumurta ile seçtiler Bulgaristan'da oynanan bir maç öncesi maçın hakemi top ve kale seçiminde demir para kullanmak yerine boyalı yumurta tercih edince ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Theo Hernandez'den sınırları zorlayan koşu

Theo Hernandez'den sınırları zorlayan koşu Fransız sol bek Theo Hernandez, koşu bandında sınırlarını zorlamaya kalkınca ortaya dikkat çekici anlar çıktı. 22 yaşındaki yıldız, görüntülerini Instagram hesabından da paylaştı.

Bu kalecinin kurtarışları inanılmaz! Gol yemiyor

Bu kalecinin kurtarışları inanılmaz! Gol yemiyor Sosyal medya hentbol maçında kalecinin yaptığı bu inanılmaz kurtarışları konuşuyor!

Bu antrenmanda futbol ve basketbol bir arada

Bu antrenmanda futbol ve basketbol bir arada NBA oyuncusu Taurean Prince, yaptığı antrenmanı sosyal medyadan böyle paylaştı. Basketbol ve futbol bir arada antrenman yapan ünlü oyuncu sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Sosyal medya Maradona'nın bu hareketini konuşuyor

Sosyal medya Maradona'nın bu hareketini konuşuyor Sosyal medya Maradona'nın yaptığı bu şık hareketi konuşuyor.

Kadın futbolcuların tuhaf baraj taktiği

Kadın futbolcuların tuhaf baraj taktiği Avustralya Kadın Futbol Ligi'nde oynanan Brisbane Roar-Sydney mücadelesinde ilginç bir pozisyon yaşandı.

Güzel futbolcudan görülmemiş dart oyunu!

Güzel futbolcudan görülmemiş dart oyunu! Yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken kadın futbolcu Sonia O'Neil bu sefer futbol topuyla dart oynarak herkesin dikkatini çekti.

Rekortmen annenin zor anları

Rekortmen annenin zor anları Milli sporcu Bilge Çingigiray, daha önce kendisine ait olan ancak bir Rus sporcu tarafından kırılan ‘sualtında tek nefeste en uzun mesafe yürüme’ rekorunu yeniden elde etti.

Golü attı skorbordu kendi değiştirdi!

Golü attı skorbordu kendi değiştirdi! Önceki gün oynanan bir maçta, penaltıdan golünü atan futbolcu skorbordu da değiştirince ortaya dikkat çekici görüntüler çıktı.